Активіст сумнівної ГО став заступником прокурора Львівщини

1407640_1444811Новим заступником прокурора Львівської області Юрія Квятківського став 32-річний активіст громадської організації «Розвиток громади» Юрій Татомир, який раніше не працював в органах прокуратури.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Про призначення Татомира заступником прокурора області стало відомо з повідомлення прес-служби ГО «Розвиток громади». Прес-служба прокуратури Львівської області про призначення Юрія Татомира не повідомляла, хоча на сайті Генпрокуратури про це коротко згадано у розділі «Призначення», де вказано, що його призначили заступником прокуророра Львівщини ще 18 жовтня.

"Прикметно, що, судячи з офіційної біографії Юрія Татомира, раніше він взагалі не працював в органах прокуратури. Менш ніж за місяць до призначення заступником обласного прокурора, 20 вересня 2016 року, його взяли на роботу у прокуратуру Львівської області на посаду заступника начальника управління представництва інтересів громадянина або держави в суді. А вже 18 жовтня його підвищили до рівня заступника прокурора", - пише видання.

За інформацією ZAXID.NET, 32-річний Юрій Татомир є членом громадської організації «Розвиток громади», пов`язаної з екс-депутатом Верховної Ради від партії «Свобода» Ігорем Кривецьким. Активісти цієї організації помічені у багатьох акціях протесту під львівською мерією, а також у спробах блокування вивозу сміття зі Львова. Титомир є співзасновником «Громадського формування з охорони громадського порядку ”Розвиток громади”, яке є складовою частиною ГО «Розвиток громади» і вважається її «бойовим крилом».

Татомир також був помічником народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Андрія Антонищака зі Львова, який також тісно пов`язаний з Ігорем Кривецьким.

Призначення Юрія Титомира заступником прокурора Львівської області стало не першим дивним кадровим рішенням. Раніше, як повідомляв ZAXID.NET, заступником обласного прокурора стала племінниця генерала СБУ Василя Пісного 33-річна Галина Борейко, яка не змогла пройти конкурсний набір на нижчу посаду.
Загалом у прокурора Львівської області Юрія Квятківського чотири заступники.

Читайте також «Якщо раніше платили за призначення в прокуратуру, то зараз платять, щоб там залишитися – Махніцький»

«Бізнес спонсора «Свободи»