ФОТО
| |

Активіст сумнівної ГО став заступником прокурора Львівщини

1407640_1444811Новим заступником прокурора Львівської області Юрія Квятківського став 32-річний активіст громадської організації «Розвиток громади» Юрій Татомир, який раніше не працював в органах прокуратури.

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Про призначення Татомира заступником прокурора області стало відомо з повідомлення прес-служби ГО «Розвиток громади». Прес-служба прокуратури Львівської області про призначення Юрія Татомира не повідомляла, хоча на сайті Генпрокуратури про це коротко згадано у розділі «Призначення», де вказано, що його призначили заступником прокуророра Львівщини ще 18 жовтня.

Прикметно, що, судячи з офіційної біографії Юрія Татомира, раніше він взагалі не працював в органах прокуратури. Менш ніж за місяць до призначення заступником обласного прокурора, 20 вересня 2016 року, його взяли на роботу у прокуратуру Львівської області на посаду заступника начальника управління представництва інтересів громадянина або держави в суді. А вже 18 жовтня його підвищили до рівня заступника прокурора“, – пише видання.

За інформацією ZAXID.NET, 32-річний Юрій Татомир є членом громадської організації «Розвиток громади», пов`язаної з екс-депутатом Верховної Ради від партії «Свобода» Ігорем Кривецьким. Активісти цієї організації помічені у багатьох акціях протесту під львівською мерією, а також у спробах блокування вивозу сміття зі Львова. Титомир є співзасновником «Громадського формування з охорони громадського порядку ”Розвиток громади”, яке є складовою частиною ГО «Розвиток громади» і вважається її «бойовим крилом».

Татомир також був помічником народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Андрія Антонищака зі Львова, який також тісно пов`язаний з Ігорем Кривецьким.

Призначення Юрія Титомира заступником прокурора Львівської області стало не першим дивним кадровим рішенням. Раніше, як повідомляв ZAXID.NET, заступником обласного прокурора стала племінниця генерала СБУ Василя Пісного 33-річна Галина Борейко, яка не змогла пройти конкурсний набір на нижчу посаду.
Загалом у прокурора Львівської області Юрія Квятківського чотири заступники.

Читайте також «Якщо раніше платили за призначення в прокуратуру, то зараз платять, щоб там залишитися – Махніцький»

«Бізнес спонсора «Свободи»

Доданий до: Корупція у Львові, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії