Нові-старі кадри: Південний офіс Держаудитслужби очолив чиновник часів Януковича

bez-nazvanyyaЗ 13 жовтня цього року посаду начальника Південного офісу Державної аудиторської служби України, який охоплює Миколаївську, Одеську, Херсонську області, а також Автономну республіку Крим та місто Севастополь, обійняв екс-чиновник Одеської ОДА часів Януковича, який навіть має почесну відзнаку від Кабміну Азарова, Олег Муратов. Представляла головного аудитора Півдня голова відомства Лідія Гаврилова.

Як слідує з офіційної біографії, яку «Ні Корупції!» отримав у відповідь на інформаційний запит, Олег Муратов із 2008 по 2013 рік був директором економічного розвитку та торгівлі Одеської ОДА. Кілька місяців по тому він працював помічником заступника голови Одеської ОДА (тобто, Миколи Скорика – нині народного депутата України від «Опозиційного блоку», саме його заступника Олександра Орлова зараз підозрюють у організації розгону та побиття мітингувальників і представників ЗМІ в Одесі 19 лютого 2014 року). У 2014-2015 роках Муратов якимось чином обійшовши закон про очищення влади і знов працював директором економічного розвитку та торгівлі Одеської ОДА.

1

2

Минулого року Олег Муратов навіть балотувався від порошенківської «Солідарності» в депутати до Одеської міськради, але «пролетів». Можливо, саме тісні зв’язки з президентською партією допомогли Муратову обійняти таку важливу посаду в регіоні, незважаючи на те, що він підпадає під дію закону про люстрацію.

Якщо проаналізувати декларацію держслужбовця за минулий рік, то можна побачити чималі статки родини. Сам Муратов більшу частину свого трудового життя пропрацював як чиновник. У 2015 році він заробив майже 74 тисячі гривень, а його дружина – 926 тисяч, з них близько 900 тисяч гривень - від підприємницької діяльності.

1

2

Хоча Муратов має невеликі офіційні доходи, він володіє земельними ділянками на 340 квадратів, 3 тисячі квадратних метрів і майже 50 тисяч квадратів. Звідки взялось стільки нерухомого майна у скромного чиновника, незрозуміло. Також головний аудитор Півдня володіє будинком площею 70 квадратних метрів і квартирою на 52 квадрати.

3

4

Чимало нерухомого майна задеклароване й на дружину Муратова: земельна ділянка на 644 квадратних метра, два житлових будинки та 3 квартири, одна з яких на 127 квадратів.

5

6

Є в Муратова й елітна автівка «БМВ» 2006 року. Вартість перевищує 13 тисяч доларів США.

8

3

В його дружини ще коштовніша машина – «Порше» 2012 року, яка вартує зараз більше ніж мільйон гривень, тобто, перевищує сукупний дохід за рік родини Муратових.

9

4

Як подібна людина буде інспектувати в Південному регіоні, та хто її допустив до цієї відповідальної посади, питання відкрите. Можливо, НАБУ слід таки перевірити це скандальне призначення?