«Ні корупції!» запрошує блогерів на тренінг у Київ

ni-koruptsiji-lohoІнститут масової інформації запрошує активних блогерів проекту «Ні корупції!» на тренінг «Де шукати місцеву корупцію», який відбудеться в Києві 5-6 листопада 2016р.

До участі запрошуються блогери та громадські активісти, що мають досвід розслідування корупційних схем на місцевому рівні, учасники проекту «Ні корупції!», грантери програми мікро-грантів Freedom House.

Цілі тренінгу полягають у розвитку спроможностей учасників у проведенні журналістських розслідувань, у кращому розумінні, як функціонують комунальні підприємства, як формуються місцеві бюджети та як контролювати закупівлі через електронну систему публічних закупівель ProZorro.

Теми, які будуть висвітлені на тренінгу:

  • Особливості реформи управління та контролю за комунальними підприємствами (експерт Інституту політичної освіти Тарас Случик)
  • Як формується місцевий бюджет (експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай)
  • Як побачити «зраду» у системі публічних закупівель ProZorro (експерт, Голова правління ГО«Громадський Контроль» Артем Романюков).

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, компенсують витрати на проїзд за наявності квитків.

Бажаючі подати заявку повинні заповнити її онлайн.

Останній термін подання – 30 жовтня 2016 р. Кількість місць – обмежена.

Тренінг проводиться в рамках проекту «Блогери проти корупції» за підтримки Freedom House та Міністерства закордонних справ Норвегії.