ФОТО
| |

Керівник ДАБІ на Полтавщині, затриманий за хабарництво, перебуває у відпустці

zapysatyУ департаменті вважають, що їхнього керівника «підставили», а він сам поки перебуває у відпустці, повідомляє «Полтавщина».

Наприкінці вересня 2016 року співробітники Управління СБУ в Полтавській області під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарництві керівника департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Полтавській області.

На час затримання очолював цей колектив Віктор Мирунко, а на сайті Державної Архітектурно-Будівельної Інспекції Віктор Миколайович і досі є директором департаменту. Що дало нам підстави припустити, що затримали саме його.

myrunko-info

Щоправда, про подальшу долю Віктора Мирунка правоохоронці мовчать, принаймні у прокуратурі, яка веде процесуальне керівництво, поки не можуть повідомити про деталі слідства.

У самому департаменті нам повідомили, що поки колектив інспекторів в області очолює заступник директора та начальник відділу Олена Морозова. Щодо Віктора Мирунка «Полтавщині» повідомили, що він іноді з’являється на роботу, але зараз перебуває у відпустці. Щодо його затримання, то секретар відповіла, що «Жодного затримання не було, це була підстава». Можливо вже у відпустці Віктор Мирунко проводить час у соціальних мережах в інтернеті.

ok-ru

Як повідомляв «Ні корупції!», на Полтавщині чиновник з ДАБІ брав побори за «схемою».

Правоохоронці встановили, що чиновник для отримання «замовлень» створив мережу посередників з колишніх держслужбовців, які працювали в сфері надання та оформлення документів у містобудівній діяльності. Через них посадовець систематично отримував гроші з фізичних та юридичних осіб за реєстрацію декларації про початок будівництва та про готовність об’єктів до експлуатації.

Затримали керівника департаменту разом з посередником, яким виявився колишнім заступником начальника одного з Управлінь Полтавської ОДА, у кав’ярні в обласному центрі. Зловмисники отримували 13 тисяч гривень від місцевого мешканця за реєстрацію декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

Читайте також «Закрито справу щодо екс-начальника полтавського Держгеокадастру, якого зловили за мільйонний хабар»

Доданий до: Корупція в Полтаві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії