Керівник ДАБІ на Полтавщині, затриманий за хабарництво, перебуває у відпустці

zapysatyУ департаменті вважають, що їхнього керівника «підставили», а він сам поки перебуває у відпустці, повідомляє «Полтавщина».

Наприкінці вересня 2016 року співробітники Управління СБУ в Полтавській області під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарництві керівника департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Полтавській області.

На час затримання очолював цей колектив Віктор Мирунко, а на сайті Державної Архітектурно-Будівельної Інспекції Віктор Миколайович і досі є директором департаменту. Що дало нам підстави припустити, що затримали саме його.

myrunko-info

Щоправда, про подальшу долю Віктора Мирунка правоохоронці мовчать, принаймні у прокуратурі, яка веде процесуальне керівництво, поки не можуть повідомити про деталі слідства.

У самому департаменті нам повідомили, що поки колектив інспекторів в області очолює заступник директора та начальник відділу Олена Морозова. Щодо Віктора Мирунка «Полтавщині» повідомили, що він іноді з’являється на роботу, але зараз перебуває у відпустці. Щодо його затримання, то секретар відповіла, що «Жодного затримання не було, це була підстава». Можливо вже у відпустці Віктор Мирунко проводить час у соціальних мережах в інтернеті.

ok-ru

Як повідомляв «Ні корупції!», на Полтавщині чиновник з ДАБІ брав побори за «схемою».

Правоохоронці встановили, що чиновник для отримання «замовлень» створив мережу посередників з колишніх держслужбовців, які працювали в сфері надання та оформлення документів у містобудівній діяльності. Через них посадовець систематично отримував гроші з фізичних та юридичних осіб за реєстрацію декларації про початок будівництва та про готовність об’єктів до експлуатації.

Затримали керівника департаменту разом з посередником, яким виявився колишнім заступником начальника одного з Управлінь Полтавської ОДА, у кав’ярні в обласному центрі. Зловмисники отримували 13 тисяч гривень від місцевого мешканця за реєстрацію декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

Читайте також «Закрито справу щодо екс-начальника полтавського Держгеокадастру, якого зловили за мільйонний хабар»