Директор КП «Черкасиелектротранс» змусив водія зафарбувати тризуб на тролейбусі

cherk-trolejbus-ua

Повідомлення про те, що у Черкасах водіїв міського електротранспорту змушують знищувати зображення державної символіки на тролейбусах, поширив Валерій Мироненко, член громадської ради при КП «Черкасиелектротранс». Керівництво підприємства назвало цю інформацію недостовірною і запевнило, що накази та розпорядження щодо заборони використання державної символіки на тролейбусах керівник не видавав.

Проте відомо, що одному такому художникові-аматору довелося зафарбувати тризуб на тролейбусі у тон авто. Його колеги стурбовані тим, що і їх можуть змусити зробити те ж саме.

Водій КП  Андрій Карпенко прикрасив чільний бік тролейбуса тризубом. Каже, черкасці милуються ним ось уже майже три тижні. Додає, що його колеги зробили це також і пояснюють свої дії, перш за все, патріотизмом. Також зазначають, що таким чином вирішили поліпшити вигляд старого громадського транспорту.

«Якщо клеїти рекламу, яка псує зовнішній вигляд транспорту і заважає пасажирам і водіям, то це дозволено, бо реклама приносить кошти. А якщо водії вирішили прикрасити свій транспортний засіб символікою України, то це не дозволено! Я цього не розумію», -  обурений Валерій Мироненко, член громадської ради при КП «Черкасиелектротранс».

cherk-troleibus-3zub

У свою чергу керівництво КП  оприлюднило власну версію подій. Сьогодні, за інформацією КП більш, ніж на 20 із 48 тролейбусів, є національна символіка.

«Колектив із великою повагою ставиться до державної символіки. Але так, як її використання повинно здійснюватись у порядку, визначеному чинним законодавством України, керівником підприємства були зроблені зауваження щодо нанесення символіки з порушенням кольорової гами, розмірів і місця нанесення. …Державна символіка покликана формувати громадянську гідність, патріотичні почуття і впевненість громадян у майбутньому своєї держави. Тож, її використання в викривленому вигляді не повинно допускатися», - йдеться в офіційному повідомленні КП «Черкасиелектротранс».

 

Так виглядає узгоджений з керівництвом дизайн

Так виглядає узгоджений з керівництвом дизайн

«Петрові Кучеру сказали, що якщо ще раз таке з’явиться, якщо буде таке неподобство, то він буде просто звільнений з роботи, а там уже в судах хай розповідає про те, хто був правий, а хто винен. Тому що українська символіка, це наша символіка, завдяки якій на заході стоїмо і розбудовуємо нашу країну. А те, що містечкові князьки  починають якісь свої правила вводити, то ми цього не допустимо», прокоментував інцидент Олександр Радуцький, секретар Черкаської міськради.

64-річний Петро Кучер керує підприємством більше трьох років. Був депутатом Черкаської міської ради кількох скликань. Обирався від Партії Регіонів.