ФОТО
| |

Директор КП «Черкасиелектротранс» змусив водія зафарбувати тризуб на тролейбусі

cherk-trolejbus-ua

Повідомлення про те, що у Черкасах водіїв міського електротранспорту змушують знищувати зображення державної символіки на тролейбусах, поширив Валерій Мироненко, член громадської ради при КП «Черкасиелектротранс». Керівництво підприємства назвало цю інформацію недостовірною і запевнило, що накази та розпорядження щодо заборони використання державної символіки на тролейбусах керівник не видавав.

Проте відомо, що одному такому художникові-аматору довелося зафарбувати тризуб на тролейбусі у тон авто. Його колеги стурбовані тим, що і їх можуть змусити зробити те ж саме.

Водій КП  Андрій Карпенко прикрасив чільний бік тролейбуса тризубом. Каже, черкасці милуються ним ось уже майже три тижні. Додає, що його колеги зробили це також і пояснюють свої дії, перш за все, патріотизмом. Також зазначають, що таким чином вирішили поліпшити вигляд старого громадського транспорту.

«Якщо клеїти рекламу, яка псує зовнішній вигляд транспорту і заважає пасажирам і водіям, то це дозволено, бо реклама приносить кошти. А якщо водії вирішили прикрасити свій транспортний засіб символікою України, то це не дозволено! Я цього не розумію», –  обурений Валерій Мироненко, член громадської ради при КП «Черкасиелектротранс».

cherk-troleibus-3zub

У свою чергу керівництво КП  оприлюднило власну версію подій. Сьогодні, за інформацією КП більш, ніж на 20 із 48 тролейбусів, є національна символіка.

«Колектив із великою повагою ставиться до державної символіки. Але так, як її використання повинно здійснюватись у порядку, визначеному чинним законодавством України, керівником підприємства були зроблені зауваження щодо нанесення символіки з порушенням кольорової гами, розмірів і місця нанесення. …Державна символіка покликана формувати громадянську гідність, патріотичні почуття і впевненість громадян у майбутньому своєї держави. Тож, її використання в викривленому вигляді не повинно допускатися», – йдеться в офіційному повідомленні КП «Черкасиелектротранс».

 

Так виглядає узгоджений з керівництвом дизайн

Так виглядає узгоджений з керівництвом дизайн

«Петрові Кучеру сказали, що якщо ще раз таке з’явиться, якщо буде таке неподобство, то він буде просто звільнений з роботи, а там уже в судах хай розповідає про те, хто був правий, а хто винен. Тому що українська символіка, це наша символіка, завдяки якій на заході стоїмо і розбудовуємо нашу країну. А те, що містечкові князьки  починають якісь свої правила вводити, то ми цього не допустимо», прокоментував інцидент Олександр Радуцький, секретар Черкаської міськради.

64-річний Петро Кучер керує підприємством більше трьох років. Був депутатом Черкаської міської ради кількох скликань. Обирався від Партії Регіонів.

 

 

Доданий до: Корупція в Черкасах, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії