Поліцію Олександрії очолив недолюстрований підполковник

15_main

Поліцію Олександрії очолив підполковник Олександр Кодак, якого раніше було звільнено з цієї ж посади та усунуто від служби через непроходження переатестації.

За повідомленням UA1,  Кодак повернувся на службу після оскарження рішення Атестаційної комісії про його невідповідність займаній посаді керівника Олександрійської поліції, що стало приводом для його звільнення з МВС.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що нового начальника особовому складу Олександрійського РВП сьогодні, 24 жовтня, представив заступник начальника ГУ Національної поліції в області Володимир Куценко.

oleksandriya

"Як повідомив журналістам новий керівник районної поліції, специфіка роботи в сільських територіях йому знайома, щоправда ситуацію ускладнює велика територія обслуговування, оскільки Олександрійський район є найбільшим за розміром в області. Разом з тим, переважну кількість часу О. Кодак працював на території міста Олександрії, тому серед першочергових кроків новий начальник планує здійснити виїзди до сільських і селищних рад з метою познайомитись з керівництвом територій та станом злочинності.

Колишній очільник районної поліції Віталій Кравцов переведений на батьківщину О. Кодака і очолив Онуфріївське районне відділення поліції Світловодського ВП ГУ НП в області", - повідомили Олександрійські новини. 

Як повідомляв «Ні корупції!», активісти трьох громадських організацій «Автомайдан», «Комбат.ua» та «Народний тил» заявили про вихід з процесу переатестації у Національній поліції та зняття з себе відповідальності за його подальший перебіг, бо він «перетворюється на показуху».

За їхніми словами, недоліки процесу переатестації виявили одразу після його початку, про що було повідомлено відповідні органи. Після завершення переатестації у п’яти регіонах відбулася перерва, під час якої мали усунути указані недоліки.

«Серед недоліків – заочна форма переатестації та невелика кількість часу на цей процес… Паузу взяли на понад місяць, але після того, як атестація поновилася, ми побачили, що контроль над процесом взяли представники МВС та «старої гвардії», – повідомили активісти.