Горбатюк заявив про тиск з боку керівництва ГПУ при передачі справ новому управлінню

horbatyuk-2

Сергій Горбатюк. Фото УНІАН

Керівник Департаменту спеціальних розслідувань Сергій Горбатюк заявив про тиск з боку керівництва при передачі справ. Про це він розповів РБК -Україна в понеділок, 24 жовтня.

"У формі догани, перекрученої за неправдивими фактами", - сказав Горбатюк, відповідаючи на питання кореспондента, чи чиниться на нього тиск у процесі реорганізації підрозділів Генеральної прокуратури України.

"З реорганізацією в Генеральній прокуратурі створили ще два управління, частину справ забирають, остаточного рішення, чи залишаться ці справи у нас, ще не прийнято. Але загалом такий підхід, як на мене... наразі лише відомо, що злочини, які стосуються злочинного угруповання, будуть від нас забрано і передано в нове управління", - пояснив він.

Як повідомляв "Ні корупції!", Сергій Горбатюк, який досі вів справу Януковича, згідно з повідомленням прес-служби ГПУ, “і надалі залишається керівником Департаменту спеціальних розслідувань, до складу якого входять 56 співробітників. За цим Департаментом залишається розслідування та передача до суду справ по Майдану”.

Розслідування ж “Великої кримінальної справи” екс-президента Віктора Януковича та його оточення провадитиме новостворене “Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями”.