Електронні декларації подали 27 тисяч чиновників

edrr

В Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, вже зареєстровано близько 27 тисяч декларацій.

Про це повідомила голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак в ефірі телеканалу «112 Україна».

«Зараз заповнено близько 27 тисяч декларацій. В системі авторизували свої електронні цифрові підписи понад 69 тисяч декларантів», - сказала Корчак.

За її словами, від сьогодні заповнення е-декларацій активізувалося. Щохвилини у систему надходять нові документи.

Голова НАЗК зазначила, що більшість декларантів зіштовхуються із проблемами технічного характеру, пов’язаними із неправильним відкриттям поштової скриньки або неправильним оформлення електронного цифрового підпису, тому на сайті агентства є інформація, на яку варто звернути увагу у першу чергу. Крім того, усім, хто звертається із запитаннями до НАЗК, обов’язково надають консультації щодо технічного оформлення документа.

Нагадаємо, 17 жовтня у системі було зареєстровано близько 12 тисяч декларацій.

Як повідомлялося, на Національне агентство з питань запобігання корупції пропонувалося змінити форму електронного декларування.

19 жовтня у НАЗК затвердили технічне корегування системи е-декларування.

Однак, 20 жовтня в НАЗК відмовилося ухвалити рішення про зміну підзаконного акта, яке могло призвести до зриву кампанії електронного декларування. За відмову від розгляду даного питання проголосувало три з чотирьох членів НАЗК.

Раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков поскаржився, що витратив на заповнення електронної декларації нового формату 16 годин.

В Україні з 00:00 15 серпня розпочала роботу система е-декларування.

Главком