За останні три роки службові квартири від ДУС отримали двірники і суддя КСУ

dvornik-r695x430Протягом 2014–2016 років Державним управлінням справами було надано 5 службових квартир.

Про це у відповіді на запит «Ні корупції!» повідомив тимчасово виконуючий обов’язки керівника Державного управління справами І. М. Куцик.

Зокрема, службове житло отримали Заславський Ю. М. (житлова площа 30,80 кв. метра), Мосюра І. М. (житлова площа 21,50 кв. метра), Кузьменко І. М. (житлова площа 10,40 кв. метра), Левашов В. В. (житлова площа 12,70 кв. метра), які працюють двірниками на Державному підприємстві «Укржитлосервіс».

Також квартиру значно більшої площі, ніж у двірників, отримав суддя Конституційного суду України Колісник В. П. (житлова площа 39,80 кв. метра).

«Квартири надаються відповідно до Постанови Ради Міністрів Української РСР від 04 лютого 1988 року № 37 «Про службові жилі приміщення» та постанови Кабінету Міністрів України від 05 квітня 2006 року № 449 «Про доповнення Переліку категорій працівників, яким може бути надано службові приміщення», – повідомили в ДУС.

Зазначимо, що Президент України Петро Порошенко призначив Віктора Колісника суддею КСУ у січні цього року.

Як повідомляв «Ні корупції!», у квітні цього року суддя КСУ Колісник Віктор Павлович на офіційний запит не надав відомості про розмір своєї зарплати.