ГПУ досі перевіряє, як родичі прокурора Ульмера стали латифундистами і власниками нерухомості

119807Генеральне прокуратура досі проводить досудове розслідування з приводу того, як члени родини заступника прокурора Бориспільської місцевої прокуратури Миколи Ульмера протягом останніх років заволоділи понад 20 об’єктами нерухомості.

Про це повідомив начальник відділу розглядів запитів на публічну інформацію ГПУ Н.Телічко у відповіді на запит «Ні корупції!».

Нагадаємо, протягом 2013-2016 років члени родини Бориспільського міжрайонного прокурора отримали у власність у Києві та в Бориспільському районі Київської області понад 20 об’єктів нерухомості, серед яких більше 5 га землі, 6 житлових квартир та 4 паркомісця.

6

Як повідомляв «Ні корупції!», Печерський районний суд м. Києва ще 26 липня задовольнив клопотання слідчого ГПУ і надав йому доступ до документів, що перебувають у володінні відповідних сільрад:

• щодо ділянок 0,16 га і 0,5 га у с. Вишеньки;

• щодо ділянки 0,2 га у с. Чубинське;

• щодо ділянки 0,13 га у с. Іванків.

Раніше, 14 червня, суд надав слідчому доступ до договорів куплі-продажу ще трьох ділянок загальною площею 0,25 га у с. Вишеньки та трьох квартир – у Києві на вул. Антоновича, 131 (ЖК «Парк-хол «Горький»), у Борисполі та в с. Чубинське.

Раніше Микола Ульмер працював Бориспільським міжрайонним прокурором, він успішно пройшов люстрацію. Ульмер брав участь у конкурсі на посаду Бориспільського місцевого прокурора, однак у прокуратурі зміг залишитися лише на посаді заступника керівника.

Як повідомляв «Ні корупції!» раніше, видання «Четверта влада» опублікувало розслідування про те, що тесть та теща Бориспільського міжрайонного прокурора Миколи Ульмера за останні роки оформили у власність 5,22 га землі і купили три квартири. Нині на сайті «Четвертої влади» цей матеріал відсутній, одначе на інших сайтах інформація збереглася.

До працевлаштування зятя на керівні посади в бориспільській прокуратурі подружжя Жираткових володіло лише однією квартирою площею 41 кв м в м. Костянтинівка Донецької області.