ФОТО
| |

ДФС приховує, хто отримав дві службові квартири у Шевченківському районі столиці

1381909711__1355261298Державна фіскальна служба від часу створення забезпечила своїх працівників двома службовими квартирами.

Про це йдеться у відповіді в.о. директора Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури ДФС Я.В. Коби на запит «Ні корупції!».

У документі зазначається, що «на підставі розпоряджень Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації було надано дві службові квартири житловою площею 17,96 кв.м та 35,92 кв.м».

Водночас, хто саме отримав службові житлові метри, у Державній фіскальній службі відмовилися назвати, посилаючись на Закон «Про захист персональних даних».

3

Нагадаємо, Державна фіскальна служба утворена постановою Кабінету Міністрів № 236 від 21 травня 2014 року шляхом реорганізації Міністерства доходів і зборів.

Як повідомляв «Ні корупції!», в СБУ не змогли сказати, хто отримав службові квартири від відомства. Водночас прокуратура Київської області надала перелік працівників, які отримали службове житло.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії