ФОТО
| |

У Вінницькій міськраді не оприлюднюють декларації керівників КП

oficce3У Вінницькій міській раді (ВМР) не надали копії декларацій про майно і доходи за 2015 рік директорів комунальних підприємств, що підпорядковуються ВМР.

Про це у відповіді на запит «Ні корупції!» про доступ до публічної інформації повідомила начальник відділу звернень апарату міської ради та її виконкому Ірина Єлізарова.

Вона погодилася з тим, що начальники комунальних підприємств Вінницької міської ради є посадовими особами юридичних осіб публічного права, тому є суб’єктами декларування.

Водночас зазначила, що копій декларацій надати не може, бо їх не існує в електронному вигляді.

«Декларації у паперовому вигляді знаходяться в особових справах керівників за місцем роботи. Відповідно до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», оприлюднення декларацій зазначеної категорії суб’єктів декларування не передбачалось, а тому в електронному вигляді вони відсутні і не можуть бути надісланими», – йдеться у відповіді.

Читайте також «В Ужгороді декларації керівників КП – повна таємниця для громади»

Доданий до: Корупція у Вінниці, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії