Цікава арифметика статків гендиректора «Київзеленбуду»

zapysatyНовий керівник КО «Київзеленбуд» Михайло Наконечний торік заробив майже 35 тисяч гривень, до банку поклав 275 тисяч, на ще 324 тисячі придбав квартиру в клубному будинку і майже мільйон витратив невідомо на що.

Про це «Ні корупції!» довідався з копії декларації Михайла Васильовича Наконечного, яку отримав у результаті офіційного запиту до Київської міської державної адміністрації.

Інформації про нового керівника КО «Київзеленбуд» Михайла Наконечного у відкритих джерелах надзвичайно мало. Скажімо, на сайті «Київзеленбуду» немає ні офіційної біографії керівника, ні його декларації про майно і доходи.

Згідно з даними сайту «Посіпаки», Михайло Васильович Наконечний був помічником нардепа шостого скликання Віктора Петровича Пилипишина, який за часів Януковича був членом фракції Партії регіонів.

До слова, раніше Пилипишин також любив вирощувати квіти і овочі у своїх «Теплицях України».

У 2013 році Пилипишин змагався за 223-й виборчий округ (Київ, Шевченківський район) зі «свободівцем» Юрієм Левченком, за що отримав прізвисько Перепишем.

Тоді, за інформацією видання «Depo.Київ», новий керівник «Київзеленбуду» був довіреною особою Пилипишина,. «Цікаво, що у 2013 році на повторних виборах у скандальному 223 окрузі, що в Києві, Пилипишин, балотуючись в нардепи, зареєстрував своєю довіреною особою саме Михайла Васильовича Наконечного», – наголошує видання.

dovirena-osoba

Якщо переглянути сторінку Михайла Наконечного у Фейсбук, то у 2012-му, судячи з деяких постів, Наконечний пильно слідкував за виборами, особливо у Києві, а у 2013-му на своїй сторінці багато критикував ВО «Свобода» та її лідерів.

Крім того, деякі пости свідчать, що у 2013-му Наконечний точно не підозрював, що трьома роками пізніше Кличко підпише розпорядження про призначення його керівником «Київзеленбуду».

klychko

У відкритих джерелах можна знайти інформацію про діяльність фірми, яка була колективною власністю, а з 2004 року стала приватною, керівником якої був повний тезка нинішнього посадовця – Наконечний Михайло Васильович. Фірма була зареєстрована у Димері (до слова, у цьому ж селі знаходиться земельний наділ, що належить директору «Київзеленбуду» - авт.).

Нині у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомостей про ТОВ «ШЕКОСУГР» немає.

4

5

За інформацією ЗМІ, у «Київзеленбуд» Наконечний прийшов із бізнесу. Видання також підтверджує той факт, що він вважається креатурою екс-регіонала та екс-голови Шевченківського району Пилипишина.

Згідно з копією декларації, що її має у своєму розпорядженні «Ні корупції!», родина Михайла Наконечного складається з трьох членів. У 2015 році декларант заробив 34 561 гривню, з яких 32 423 гривні – це заробітна плата, а 2 138 гривень – це дивіденди, проценти.

Дружина декларанта, Катерина Наконечна, заробила 14 960 гривень як «інші доходи».

Також Михайло Васильович задекларував 1100 квадратних метри земельного наділу у Димері Вишгородського району на Київщині і квартиру площею 48, 4 квадратних метри, що придбана у звітному періоді.

1

У декларації зазначено, що квартира знаходиться у Києво-Святошинському районі, с. Ходосівка по вулиці Ф.Печерського, 31Б.

У відкритих джерелах можна знайти інформацію про продаж квартир у цьому ж клубному 5-поверховому будинку ЖК Нова Конча Заспа. І, вочевидь, Михайлу Наконечному у 2015 році вдалося придбати свою квартиру за дуже хорошою ціною (324 000 гривень – авт.), оскільки квартира меншої площі з ремонтом і меблями коштує цього року у 3 рази дорожче – понад 1 200 000 гривень.

6

budynok

parkovka

Улюблена марка авто у родини Наконечних – Mitsubishi. Авто таких марок є і у декларанта, і у його дружини.

2

3

У банках Наконечний має 275 574 гривні і всі ці гроші нинішній очільник «Київзеленбуду» поклав на рахунок у звітному періоді.

Крім того, Наконечний задекларував 5 000 гривень внесків до статутного фонду товариства.

У звітному періоді керівник «Київзеленбуду» також витратив на утримання свого майна 2 701 гривню, а також він мав «інші витрати» у розмірі 956 929 гривень.

Отже, людина саме з такими статками нині керує КО «Київзеленбуд», якому підпорядковуються усі районні комунальні підприємства столиці з утримання зелених насаджень, лісопаркові господарства Святошина, Дарниці і Кончі-Заспи, а також станція захисту зелених насаджень і міський декоративний розсадник «Теремки».

Нещодавно «Ні корупції!» повідомляв про те, що у 2015-2016 роках в результаті аудиту закупівель товарів, робіт та послуг КО «Київзеленбуд» на загальну суму 33 368,778 тисяч гривень виявлено фінансових порушень на третину, а саме на - 10 327,451 тисяч гривень. Скажімо, у звітах про виконання договорів на закупівлю «матеріалу для саджання» міститься недостовірна інформація щодо суми оплати за договорами, або закуплено інформаційно-консультаційних послуг у ТОВ «Радник ПК» на загальну суму 11,564 тис. грн. без обґрунтування потреби в закупівлі. Після аудиту перевіряльники з КМДА рекомендували «Київзеленбуду» притягнути до відповідальності винних осіб.

Валентина Новицька, «Ні корупції!»

Читайте також «У столичному парку «Кіото» не доробили і покинули розпіарену систему поливу сакур»

"Партнер екс-директора «Київзеленбуду» на півмільйона завищив ціну робіт у парку «Кіото»