Кам’янській РДА обрали голову. Долю Смілянської й Черкаської вирішить президент

soloshenko

Богдан Солошенко на трибуні

Визначені переможці конкурсу на посади голів РДА  на Черкащині. За інформацією Національного агентства України  з питань державної служби  у боротьбі на зайняття вакантної посади голови Кам'янської районної державної адміністрації переміг Богдан Солошенко. У конкурсі на посади голів  Смілянської та Черкаської  РДА у лідери вийшли по два кандидати. Хто з них очолить РДА, стане відомо лише після співбесіди в Адміністрації Президента України.

bezzubyj-1

Олександр Беззубий

У конкурсі на чільну посаду Сміляської РДА переміг Олександр Беззубий. Другим кандидатом, за результатами конкурсу, визначено Олександра Давиденка, який є начальником управління інспектування департаменту архітектури, містобудування та інспектування Черкаської міськради.

Черкаську РДА після співбесіди очолить Анатолій Яріш або другий за результатами конкурсу кандидат - Василь Руденко.  Людина не надто публічна. Відомо, що Руденко Василь Сергійович у 1998 році працював начальником Уманської ОДПІ. Також є повідомлення про те, що у 2005 році той же пан Руденко був призначений начальником головного управління економіки Кіровоградської облдержадміністрації

Як повідомляв "Ні корупції!", щодо імовірних втручань у результати конкурсу впливових осіб висловили занепокоєння представники місцевої черкаської громадської організації “Об’єднання бійців реформаторів”.  У своєму зверненні до Національного агентства України з питань державної служби та Генеральної прокуратури України очільник організації Сергій Лугеря вказує, що один із народних депутатів «відкрито заявляє через свої підлеглих, так званих помічників, що питання по конкурсу на Смілянський та Черкаський район він уже вирішив. І що його люди – пан Руденко і пані Зайва вже є переможцями».

Нагадаємо, Олександр Беззубий у списку допущених до конкурсу на посаду голови Смілянської РДА кандидатів був означений як начальник відділу Держзакупівель Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника.

Як стало відомо "Ні корупції!" Олександр Борисович Беззубий на громадських засадах також є помічником депутата Сергія Рудика.

bezzubyj

Щодо майбутнього очільника сусідньої, Черкаської РДА, Анатолія Яріша, то в офіційному перелікові претендентів на вакантне крісло вказано, що він є директором у ТОВ “Інжинірингова компанія “MBI Group”.

Відомо також,що 33-літній пан Яріш є   депутатом  Черкаської облради. Обраний у багатомандатному виборчому окрузі від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», член постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів – секретар комісії. У 2015 році він був головою Черкаської районної ради.

Поки увага громадськості та ЗМІ була прикута до імовірної фаворитки конкурсу на вакантну посаду голови Смілянської райдержадміністрації, Лідії Зайвої, у відборі переміг, схоже, запасний варіант пана Рудика - інший його помічник - Сергій Беззубий.
Що ж до пані Зайвої, з'ясувалося, що її кандидатура не відповідає вимогам Умов конкурсу. Як кандидат на посаду очільника районної адміністрації, вона не має мінімального терміну відповідного досвіду роботи, який складає три роки.
Варто зазначити, що крісло голови Смілянської РДА звільнилося у вересні цього року, коли Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження про звільнення Андрія Колесника, "згідно з поданою ним заявою".

До цього пан Колесник півтора року працював на посаді голови райдержадміністрації Смілянщини.  Для громадськості таке кадрове рішення стало несподіванкою у зв'язку з позитивними оцінками роботи пана Колесника.

" Не можу не подякувати тим, хто заважав та постійно створював різні проблеми. Труднощі зміцнюють характер. Не знаю як у вас, а у мене кремінь!
Рудик, наш любимий народний обранець. Не міг не згадати. Не забувай, Сергій Ярославович, земля кругла... "