ФОТО
| |

Україна програла Януковичам апеляцію щодо виплати понад 6 мільйонів

Ukrainian President Viktor Yanukovich is pictured with his son OleksanderСуд правосуддя ЄС відхилив апеляційну скаргу України щодо наказу про відшкодування нею юридичних витрат колишньому президенту Віктору Януковичу і його синам у сумі 6 млн 378,4 тис грн.

Про це йдеться у прес-релізі англійської адвокатської компанії Joseph Hage Aaronson LLP, інформує «Європейська правда».

«Європейський суд справедливості відхилив апеляційну скаргу України щодо наказу про відшкодування нею юридичних витрат президента Віктора Януковича і його синів», – сказано у прес-релізі.

«Незважаючи на те, що в березні 2015 року Загальний суд ЄС зобов’язав Уряд України відшкодувати судові витрати Президента Януковича і його синів, представники України прочекали більше року, перш ніж в червні 2016 року спробували оскаржити дане рішення в Європейському суді справедливості, вищому суді ЄС», – йдеться у прес-релізі.

Рішенням від 5 жовтня 2016 року суд відхилив апеляційну скаргу і підтвердив, що уряд України має не тільки понести «витрати в зв’язку з невдалим вступом в процес, але також і витрати в зв’язку з невдалою спробою апеляції».

37c9074-ac5b845-screenshot-1
Як відомо, в березні суд ЄС зобов’язав Україну відшкодувати позовні витрати в сумі 6 млн 378,4 тис. грн екс-президенту Віктору Януковичу і двом його синам – Олександру і Віктору (покійному), у справі щодо оскарження введених проти них Євросоюзом майнових санкцій.

Як повідомляв «Ні корупції!», послуги британського адвоката у суді ЄС Янукович міг оплачувати із заморожених рахунків.

15 вересня під час позову до суду ЄС щодо скасування санкцій, інтереси політиків-втікачів, які переховуються в Росії – Віктора Януковича і його сина Олександра – , представляв один із провідних британських адвокатів Томас Бізлі.

Послуги адвоката коштують тисячі фунтів на годину.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії