Україна програла Януковичам апеляцію щодо виплати понад 6 мільйонів

Ukrainian President Viktor Yanukovich is pictured with his son OleksanderСуд правосуддя ЄС відхилив апеляційну скаргу України щодо наказу про відшкодування нею юридичних витрат колишньому президенту Віктору Януковичу і його синам у сумі 6 млн 378,4 тис грн.

Про це йдеться у прес-релізі англійської адвокатської компанії Joseph Hage Aaronson LLP, інформує «Європейська правда».

«Європейський суд справедливості відхилив апеляційну скаргу України щодо наказу про відшкодування нею юридичних витрат президента Віктора Януковича і його синів», - сказано у прес-релізі.

«Незважаючи на те, що в березні 2015 року Загальний суд ЄС зобов'язав Уряд України відшкодувати судові витрати Президента Януковича і його синів, представники України прочекали більше року, перш ніж в червні 2016 року спробували оскаржити дане рішення в Європейському суді справедливості, вищому суді ЄС», - йдеться у прес-релізі.

Рішенням від 5 жовтня 2016 року суд відхилив апеляційну скаргу і підтвердив, що уряд України має не тільки понести «витрати в зв'язку з невдалим вступом в процес, але також і витрати в зв'язку з невдалою спробою апеляції».

37c9074-ac5b845-screenshot-1
Як відомо, в березні суд ЄС зобов'язав Україну відшкодувати позовні витрати в сумі 6 млн 378,4 тис. грн екс-президенту Віктору Януковичу і двом його синам - Олександру і Віктору (покійному), у справі щодо оскарження введених проти них Євросоюзом майнових санкцій.

Як повідомляв «Ні корупції!», послуги британського адвоката у суді ЄС Янукович міг оплачувати із заморожених рахунків.

15 вересня під час позову до суду ЄС щодо скасування санкцій, інтереси політиків-втікачів, які переховуються в Росії – Віктора Януковича і його сина Олександра – , представляв один із провідних британських адвокатів Томас Бізлі.

Послуги адвоката коштують тисячі фунтів на годину.