ФОТО
| |

У Львові зловили прокурора, ласого до хабарів

tГенеральною прокуратурою України спільно з працівниками ГУ БКОЗ СБ України на Львівщині затримано прокурора Львівської місцевої прокуратури № 3 за фактом одержання неправомірної вигоди у сумі 2 тис доларів США за зайняття у судових дебатах позиції щодо звільнення обвинуваченої від відбування покарання з випробуванням.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання другої частини неправомірної вигоди.

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Дії прокурорського працівника кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

«За скоєне кримінальне правопорушення хабарнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Досудове розслідування наразі триває», – повідомили в ГПУ.

img_6362

Як повідомляв «Ні корупції!», наприкінці вересня ГПУ у своєму приміщенні на Різницькій зловила свого прокурора-хабарника. Прокурор разом із адвокатом вимагали від підприємця 200 тисяч доларів США за закриття кримінального провадження та зняття арешту з вилученого майна. Їх затримано під час одержання другої частини грошових коштів у сумі 190 тисяч доларів США.

Доданий до: Корупція у Львові, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії