У Львові зловили прокурора, ласого до хабарів

tГенеральною прокуратурою України спільно з працівниками ГУ БКОЗ СБ України на Львівщині затримано прокурора Львівської місцевої прокуратури № 3 за фактом одержання неправомірної вигоди у сумі 2 тис доларів США за зайняття у судових дебатах позиції щодо звільнення обвинуваченої від відбування покарання з випробуванням.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Зловмисника затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання другої частини неправомірної вигоди.

На даний час проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, а також вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Дії прокурорського працівника кваліфіковано за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).

«За скоєне кримінальне правопорушення хабарнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Досудове розслідування наразі триває», - повідомили в ГПУ.

img_6362

Як повідомляв «Ні корупції!», наприкінці вересня ГПУ у своєму приміщенні на Різницькій зловила свого прокурора-хабарника. Прокурор разом із адвокатом вимагали від підприємця 200 тисяч доларів США за закриття кримінального провадження та зняття арешту з вилученого майна. Їх затримано під час одержання другої частини грошових коштів у сумі 190 тисяч доларів США.