НАБУ перевіряє, чи була корупція у держзакупівлях миколаївського автодору

1434300608_98b959e4_530f2de4f7c0796bc054ab19-300x225Детективи Національного антикорупційного бюро України провели обшук у приміщенні Служби автомобільних доріг у Миколаївській області та вилучили документи, що мають значення для повного та об’єктивного встановлення усіх обставин можливого вчинення кримінального правопорушення.

Про це йдеться на сайті НАБУ.

Слідчі дії здійснювалися у рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом замаху на розтрату державних коштів, виділених на ремонт окремих ділянок автомобільної дороги державного значення Н-11 Дніпропетровськ–Миколаїв.

Кримінальне провадження попередньо кваліфіковане за ч.2 ст. 15 («Замах на злочин») та ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України («Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем»). Відомості про початок розслідування внесені детективами НАБУ до Єдиного реєстру досудових розслідувань 29 вересня 2016 року.

«Наразі НАБУ перевіряє інформацію про ймовірне незаконне відхилення комітетом з конкурсних торгів Миколаївського автодору пропозицій окремих учасників державних закупівель в інтересах третіх осіб, в результаті чого держава може втратити майже 24 млн грн. Досудове розслідування триває», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Черкащині украли понад 300 тис. грн на «ремонті» дороги, а деякі обласні служби автодоріг в обхід Prozorrо оголосили тендери на 1,5 мільярди гривень.

Читайте також «Екс-чиновник розповів, як зникають гроші на ремонт доріг»