Мера Бучі посадили під домашній арешт з браслетом

154

Печерський суд обрав мірою запобіжного заходу для мера Бучі Анатолія Федорука домашній арешт та носіння електронного браслету.

Про це повідомляє «Громада Приірпіння».

До ГПУ, де допитували Федорука, на підтримку мера приїхали й депутати минулої каденції. Поряд з ним екс-регіонал Віталій Толочин, який в Бучанській раді був членом земельної комісії.

Прибули також й чинні депутати від «Батьківщини», зокрема, Олег Сотніков, Роман Янковий, Олег Квашук, який організовував дерибан для комуніста Ігора Калєтніка.

Від БПП був Микола Григорусь, відомий тим, що як голова земельної комісії оформлював землю через атовця на свою дружину та Ніна Хуторянська, власниця кав’ярень в Бучанському парку. Також були члени Бучанської варти.

156

Потім майце вся група підтримки перемістилась до Печерського суду.

«Печерський суд задовольнив клопотання прокуратури й обрав міру запобіжного заходу для Федорука домашній арешт та носіння електронного браслету», - інформує видання.

Як повідомляв «Ні корупції!», 11 вересня ГПУ повідомила про підозру меру Бучі та секретарю міськради.

Також, як повідомляв «Ні корупції!», 21 липня ГПУ провела обшуки в помешканнях мера Бучі Анатолія Федорука, а також його соратника – мера Ірпеня Володимира Карплюка. Також обшуки проводилися і в інших місцях, загалом на 31 об’єкті.