В Ужгороді без конкурсу хочуть розпродати нерухомість в історичному центрі

Архітектурний комплекс «Червона Ружа» на вул. Фединця та три поверхи будівлі на площі Театральній в Ужгороді заплановано продати без конкурсу орендарям. Уся нерухомість – в історичному центрі міста. Про це стало відомо із проекту рішення, який депутати мають розглянути на засіданні 18 жовтня.

Як повідомляв сайт «Ні корупції», будівлю «Червона Ружа» планували дозволити продати на минулому засіданні, однак тоді це відклали на прохання прокуратури. Тепер це питання знову у проекті рішення, будівлю пропонується продати без конкурсу нинішньому орендареві – ТОВ «Червена Ружа».

Будівля «Червоної Ружі». Фото з архіву автора

Будівля «Червоної Ружі». Фото з архіву автора

Інший об’єкт, який пропонується для продажу без конкурсу, – три поверхи будівлі на площі Театральній, 7а. Викупити поверхи пропонують орендарям – ТОВ «Інвестзеленбуд», ТОВ «Некст дженерейшн технолоджі» та ТОВ «Реал». Поверхи розташовані у лівому крилі будинку.

Будівля на площі Театральній, 7а. Фото з архіву автора

Будівля на площі Театральній, 7а. Фото з архіву автора

Чи піде муніципальна нерухомість у приватну власність без публічного аукціону, тепер залежить від голосування 18 жовтня та позиції міського голови Богдана Андріїва, який має право вето у разі, якщо депутати приймуть позитивне рішення щодо продажу.

Також у цьому ж проекті рішення пропонується без конкурсу продати приміщення за адресою Грибоєдова, 3 депутату міської ради попереднього скликання (2010-2015 рр.) Олексію Гетманенку.

У цьому ж проекті рішення пропонується без конкурсу продати ще три муніципальні приміщення, які наразі в оренді – вул. Мукачівська, 20, Крилова, 12 та Тімірязева, 18.

Ярослав Гулан, Бюро журналістських розслідувань «Варто ЗНАТИ!»,
для «Ні корупції!»