ФОТО
| |

В Ужгороді зібралися продати ділянку у найбільшому парку брату екс-депутатки

Частина землі на території Боздоського парку – найбільшої зеленої зони Ужгорода – може стати приватною власністю. Мова йде про 0,0938 га, де колись розташовувалося кафе «Йо-ма-йо», яке згоріло під час пожежі. Про це йдеться у проекті рішення найближчої сесії Ужгородської міської ради.  

Земля, яка може бути продана депутатами. Фото з архіву автора

Земля, яка може бути продана депутатами. Фото з архіву автора

Ділянка перебувала в оренді у громадянина Василя Гаврилка, який є братом депутата Ужгородської міської ради двох минулих каденцій (2006-2010 та 2010-2015 рр.) Юліани Бедь.

Згідно з проектом рішення №415, який депутати Ужгородської міськради запланували розглянути 18 жовтня, земельну ділянку пропонується продати за 304 тисячі гривень – виходячи із розрахунку  324,1 грн за квадрат.

Розташування ділянки серед парку. Ілюстрація з Публічної кадастрової карти України

Розташування ділянки серед парку. Ілюстрація з Публічної кадастрової карти України

Чи перейде частина землі найбільшої зеленої зони Ужгорода у приватну власність, тепер залежить від голосування депутатів 18 жовтня.

Територія найбільшого парку Ужгорода – «Боздоського» – належить до природоохоронної зони. Однак міська рада каденції 2010-2015 рр. у плані парку, який затверджено на сесії, зробила серед дерев «технічні зони», які не належать до природоохоронних. Таким чином надано юридичну можливість приватизовувати окремі земельні ділянки серед парку.

Детально – як саме відбувається приватизація землі – можна ознайомитися у першій, другій та третій частинах журналістського розслідування, присвяченого темі роздачі земель серед Боздоського парку Ужгорода.

Ярослав Гулан, Бюро журналістських розслідувань «Варто ЗНАТИ!»,
для «Ні корупції!»

Доданий до: Корупція в Ужгороді, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії