На Київщині на трасі «спіймався» депутат-здирник міськради

zapysatyНа Київщині співробітники СБУ спільно з прокуратурою викрили на хабарництві депутата однієї з міських рад.

Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.

Правоохоронці встановили, що секретар комісії з питань індивідуального будівництва та землекористування вимагав три тисячі доларів США від місцевої багатодітної родини. За ці гроші депутат обіцяв сприяння у виділенні земельної ділянки площею 0,6 га під забудову. Згідно із законодавством родина мала право отримати цю землю у власність безкоштовно.

«Співробітники спецслужби затримали секретаря комісії на трасі Київ-Харків поблизу готельно-розважального комплексу під час отримання всієї суми хабара», - повідомили в СБУ.

1

Як повідомив на своїй сторінці у Фейсбук журналіст Володимир Горковенко, йдеться про депутата Бориспільської міськради, радикала Олега Романова.

5

Як повідомляв «Ні корупції!», співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією затримали на хабарі депутата Городоцької міської ради Львівської області, який за хабар відібрав землю в учасників АТО.

До депутата звернувся львівський бізнесмен з проханням розглянути на сесії питання про виділення йому земельної ділянки для будівництва готельно-розважального комплексу.