ГПУ зловила в Одесі фіскала-хабарника

habarПід час отримання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 17 тис грн затримано старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ відділу викриття кримінальних правопорушень у митній сфері Головного управління ДФС в Одеській області.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Слідством встановлено, що фіскал вимагав та одержав неправомірну вигоду в загальній сумі 55 тис грн від керівника одного з суб’єктів господарювання за створення безперешкодних умов здійснення зовнішньо - економічної діяльності цим суб’єктом.

«На даний час проводяться невідкладні процесуальні та слідчі дії, вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу. Досудове розслідування триває», - повідомили в ГПУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», кропивницькі фіскали «погоріли» на стотисячному хабарі. Посадовці вимагали з підприємця сто тисяч гривень за зменшення суми штрафу за результатами податкової перевірки.

Щоб одержати неправомірну вигоду, податківці вдалися до хитрощів – гроші мали передаватися не з рук в руки, а через посередника в приміщенні одного з торговельно-розважальних закладів обласного центру.