ФОТО
| |

ГПУ зловила в Одесі фіскала-хабарника

habarПід час отримання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 17 тис грн затримано старшого оперуповноваженого з особливо важливих справ відділу викриття кримінальних правопорушень у митній сфері Головного управління ДФС в Одеській області.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Слідством встановлено, що фіскал вимагав та одержав неправомірну вигоду в загальній сумі 55 тис грн від керівника одного з суб’єктів господарювання за створення безперешкодних умов здійснення зовнішньо – економічної діяльності цим суб’єктом.

«На даний час проводяться невідкладні процесуальні та слідчі дії, вирішується питання про обрання затриманому запобіжного заходу. Досудове розслідування триває», – повідомили в ГПУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», кропивницькі фіскали «погоріли» на стотисячному хабарі. Посадовці вимагали з підприємця сто тисяч гривень за зменшення суми штрафу за результатами податкової перевірки.

Щоб одержати неправомірну вигоду, податківці вдалися до хитрощів – гроші мали передаватися не з рук в руки, а через посередника в приміщенні одного з торговельно-розважальних закладів обласного центру.

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії