ГПУ повідомила про підозру меру Бучі та секретарю міськради

1472486266_20151001071859nГенеральна прокуратура України повідомила про підозру меру Бучі Анатолію Федоруку, а також секретарю міськради.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

«Федоруку А.П. інкриміновано незаконну передачу у власність фізичним та юридичним особам 68 га земель лісового фонду першої категорії, вартістю понад 100 млн. грн., а секретарю ради 1,024 га, який у відсутність Федорука А.П. також незаконно передав земельні ділянки лісового фонду.

В тексті підозри зазначені дуже відомі прізвища щасливих «нових бучанців», - зазначив Луценко.

zapysaty

Слідство планує відсторонити Федорука від займаної посади.

«В разі переховування його від слідства, ми змушені будемо оголосити його в розшук для затримання і арешту», - додав Луценко.

Своєю чергою, мер Бучі Анатолій Федорук повідомив, що після отримання підозри планує залучити адвокатів, щоб вони подали докази його правоти.

Як повідомляв «Ні корупції!», 21 липня ГПУ провела обшуки в помешканнях мера Бучі Анатолія Федорука, а також його соратника – мера Ірпеня Володимира Карплюка. Також обшуки проводилися і в інших місцях, загалом на 31 об'єкті.

Правоохоронці підозрюють обидвох мерів у незаконній забудові лісів, їм загрожує мінімум по шість років ув'язнення.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що мери Бучі та Ірпеня протягом 2006-2012 років незаконно відвели у власність земельні ділянки своєму оточенню і потрібним людям з Києва. Зокрема – екс-голові ВР Ігорю Калетнику дісталося 14 га лісових угідь.

Читайте також «Федорук піариться на багатодітних родинах за бюджетні кошти»

«У Бучі видали гектар землі для організації Киви. Індульгенція для мера?»