Прокуратура розслідує, як на Київщині чиновники в електронній системі вручну змінювали межі ділянок

zapysatyКагарлицька місцева прокуратура здійснює досудове розслідування за фактом кримінального правопорушення щодо незаконного втручання службовими особами Держгеокадастру в Рокитнянському районі Київської області в систему Публічної кадастрової карти України шляхом внесення даних щодо зміни меж земельної ділянки. В результаті цього на раніше приватизовану ділянку «наклалися» три нові зареєстровані ділянки, які отримали нових власників.

Відомості зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань під номером 42016111190000056.

Про це йдеться у відповіді Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області на колективне звернення мешканців вулиці Жовтневої смт. Рокитне щодо перевірки дотримання вимог законодавства при здійсненні приватизації земельних ділянок по вул. Жовтневій в смт. Рокитне під річкою Рось.

Крім того, у прокуратурі мешканцям повідомили, що за фактом незаконного відведення земельних ділянок по вул. Жовтневій в смт. Рокитне з метою захисту інтересів держави місцевою прокуратурою підготовлено та подано позов про скасування розпорядження Рокитнянської районної державної адміністрації, державних актів, державної реєстрації права власності, витребування землі з чужого незаконного володіння.

1

Мешканці вул. Жовтневої з Рокитно подали колективний позов щодо суцільно приватизованих ділянок, які перекрили їм доступ до річки Рось, а робити проходи чи проїзди загального користування нові власники наділів понад Россю - Липовенко М.М., Чорна В.В., Дідик С.А., Липовенко Н.І., Усенко Ю.М. та Слободяник О.П. - не вважали за потрібне.

Під колективним зверненням свій підпис поставив 141 селянин. Копії цих документів має у своєму розпорядженні «Ні корупції!».

2

3

4

Зазначимо, що Чорна В.В. доводиться матір’ю члена ЦВК Жанни Усенко-Чорної, яка теж родом із Рокитно, що на Київщині. А Липовенко Н.І. – рідна сестра Усенко-Чорної. Гендиректор землевпорядної організації ТОВ «Рокитне-землеустрій» Булат С.О. – зять екс-нардепа від ВО «Батьківщина» Уляни Мостіпан.

Читайте також «Родина Жанни Усенко-Чорної перекрила селянам прохід до Росі»