ФОТО
| |

Прокуратура розслідує, як на Київщині чиновники в електронній системі вручну змінювали межі ділянок

zapysatyКагарлицька місцева прокуратура здійснює досудове розслідування за фактом кримінального правопорушення щодо незаконного втручання службовими особами Держгеокадастру в Рокитнянському районі Київської області в систему Публічної кадастрової карти України шляхом внесення даних щодо зміни меж земельної ділянки. В результаті цього на раніше приватизовану ділянку «наклалися» три нові зареєстровані ділянки, які отримали нових власників.

Відомості зареєстровані в Єдиному реєстрі досудових розслідувань під номером 42016111190000056.

Про це йдеться у відповіді Кагарлицької місцевої прокуратури Київської області на колективне звернення мешканців вулиці Жовтневої смт. Рокитне щодо перевірки дотримання вимог законодавства при здійсненні приватизації земельних ділянок по вул. Жовтневій в смт. Рокитне під річкою Рось.

Крім того, у прокуратурі мешканцям повідомили, що за фактом незаконного відведення земельних ділянок по вул. Жовтневій в смт. Рокитне з метою захисту інтересів держави місцевою прокуратурою підготовлено та подано позов про скасування розпорядження Рокитнянської районної державної адміністрації, державних актів, державної реєстрації права власності, витребування землі з чужого незаконного володіння.

1

Мешканці вул. Жовтневої з Рокитно подали колективний позов щодо суцільно приватизованих ділянок, які перекрили їм доступ до річки Рось, а робити проходи чи проїзди загального користування нові власники наділів понад Россю – Липовенко М.М., Чорна В.В., Дідик С.А., Липовенко Н.І., Усенко Ю.М. та Слободяник О.П. – не вважали за потрібне.

Під колективним зверненням свій підпис поставив 141 селянин. Копії цих документів має у своєму розпорядженні «Ні корупції!».

2

3

4

Зазначимо, що Чорна В.В. доводиться матір’ю члена ЦВК Жанни Усенко-Чорної, яка теж родом із Рокитно, що на Київщині. А Липовенко Н.І. – рідна сестра Усенко-Чорної. Гендиректор землевпорядної організації ТОВ «Рокитне-землеустрій» Булат С.О. – зять екс-нардепа від ВО «Батьківщина» Уляни Мостіпан.

Читайте також «Родина Жанни Усенко-Чорної перекрила селянам прохід до Росі»

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії