ФОТО
| |

Експерту-криміналісту «світить» до 10 років за 12 тисяч хабара з поліцейського

201103171153001_0Прокуратурою Сумської області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України стосовно директора Сумського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру (НДЕКЦ).

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Обвинувальний акт у вказаному провадженні затверджено та направлено до суду для розгляду по суті.

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений вимагав від співробітника поліції за своєчасне отримання результатів експертизи передати йому планшет, вартістю близько 12 тисяч гривень.

Керівника установи затримали безпосередньо після отримання бажаного ґаджета.

Якщо провина керівника Сумського НДЕКЦ буде доведена, йому загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна та позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Львові був затриманий інспектор Управління патрульної поліції міста при спробі передати грошові кошти у сумі 400 доларів США та 2 600 гривень посадовій особі одного з відділів поліції ГУ НП у Львівській області за непритягнення до кримінальної відповідальності його близького родича.

Доданий до: Корупція в Сумах, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії