ФОТО
| |

За ремонт броварського парку вже віддали понад 4,5 мільйона

Департамент житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації уже перерахував 4 628 234,28 гривень платежів за капітальний ремонт з відновлення інженерно транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемога» у Броварах на Київщині.

Відповідна інформація розміщена на Е-даті.

Зокрема, ТОВ «БУДГАРАНТ ПЛЮС» отримало 2 685 536,80 гривень авансу на капітальний ремонт з відновлення інженерно- транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемога», 1 416 228,72 гривень за вже зроблені роботи з благоустрою, асфальтування доріжок та ще два аванси за роботи з благоустрою – 302 565,00 і 223 903,76 гривень відповідно.

Згідно з єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками і власниками ТОВ «БУДГАРАНТ ПЛЮС» є Школьний Богдан Анатолійович і Гринкевич Роман Ігоревич. Розмір статутного капіталу фірми – 1 тисяча гривень. Товариство зареєстроване рік тому, у лютому 2015-го.

За інформацією видання «Наші гроші», Роман Ігорович Гринкевич з великою ймовірністю є сином відомого у Львові Ігоря Гринкевича, який «прославився» через реставрацію Вірменської церкви. Його компанія «Верховина» стала переможцем тендеру на виконання складних реставраційних робіт, не маючи фахівців і не володіючи технологіями. Також у 2014 році пов’язані з ним компанії оштрафували за змову на тендері.

Як повідомляє «Маєш право знати», після того, як ТОВ «БУДГАРАНТ ПЛЮС» проклало у парку «Перемога» велодоріжки, з’явились перші скарги.

Зазначимо, що загалом на броварський парк «Перемога» витратять 18 мільйонів. 9 мільйонів гривень піде з бюджету міста, і таку ж суму виділить Київська ОДА.

Доданий до: Корупція на Києвщині, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії