За ремонт броварського парку вже віддали понад 4,5 мільйона

Департамент житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації уже перерахував 4 628 234,28 гривень платежів за капітальний ремонт з відновлення інженерно транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемога» у Броварах на Київщині.

Відповідна інформація розміщена на Е-даті.

Зокрема, ТОВ «БУДГАРАНТ ПЛЮС» отримало 2 685 536,80 гривень авансу на капітальний ремонт з відновлення інженерно- транспортної інфраструктури та благоустрою парку «Перемога», 1 416 228,72 гривень за вже зроблені роботи з благоустрою, асфальтування доріжок та ще два аванси за роботи з благоустрою - 302 565,00 і 223 903,76 гривень відповідно.

Згідно з єдиним державним реєстром юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновниками і власниками ТОВ «БУДГАРАНТ ПЛЮС» є Школьний Богдан Анатолійович і Гринкевич Роман Ігоревич. Розмір статутного капіталу фірми – 1 тисяча гривень. Товариство зареєстроване рік тому, у лютому 2015-го.

За інформацією видання «Наші гроші», Роман Ігорович Гринкевич з великою ймовірністю є сином відомого у Львові Ігоря Гринкевича, який «прославився» через реставрацію Вірменської церкви. Його компанія «Верховина» стала переможцем тендеру на виконання складних реставраційних робіт, не маючи фахівців і не володіючи технологіями. Також у 2014 році пов’язані з ним компанії оштрафували за змову на тендері.

Як повідомляє «Маєш право знати», після того, як ТОВ «БУДГАРАНТ ПЛЮС» проклало у парку «Перемога» велодоріжки, з’явились перші скарги.

Зазначимо, що загалом на броварський парк «Перемога» витратять 18 мільйонів. 9 мільйонів гривень піде з бюджету міста, і таку ж суму виділить Київська ОДА.