Тільки-но Сотуленко став заступником мера Черкас, його фірма отримала мільйонний тендер

Руслан Сотуленко

Руслан Сотуленко

Колишня фірма новообраного заступника мера з інвестицій Руслана Сотуленка практично після обрання його на нову посаду отримала підряд на встановлення металопластикових вікон у Черкаській міській поліклініці №5 на 1 млн. 3 тис. грн.

Про це повідомляє «Кропива».

Так ПП "Техбуднагляд" став переможцем тендеру за наслідками електронних закупівель через систему «Прозоро». Від очікуваної вартості закупівлі у 1 млн. 386 тис. грн. внаслідок аукціону між трьома учасниками ціна закупівлі знизилася до 1 млн. 3 тис. грн., але і вона стала найдорожчою серед трьох учасників.

"Так, ТОВ «Укртеплотехсервіс» запропонував провести дані роботи за 960 тис. грн., але був викинутий із тендеру через підроблений позитивний відгук. Фіктивність відгуку «на око» визначив тендерний комітет", - повідомляє видання.

vidguk-430x311

20 вересня переможцем торгів було визнано ПП "Матек" із пропозицією – 970 тис. грн.

Але вже 27 вересня переможцем оголошується ПП «Техбуднагляд» із пропозицією – 1 млн. 3 тис. грн., оскільки попередній переможець не подав низки другорядних документів (відсутність судимості, те що організація не перебуває процесі банкрутства тощо.)

rozkrittya-430x300

Відзначимо, що Руслана Сотуленка без вищої освіти 20 вересня депутати Черкаської міської ради обрали додатковим – 5 заступником міського голови Анатолія Бондаренка. Його напрямок роботи – це залучення інвестицій.

Ще за тиждень до обрання Сотуленко Руслан Борисович згідно з Єдиним державним реєстром юридичних та фізичних осіб значився засновником та кінцевим бенефеціаром ПП «Техбуднагляд». Однак на сьогодні у власниках інша особа – Лісовий Руслан Миколайович, який за даними ЦВК у 2015 році балотувався до Черкаської міської ради від партії «Наш край» і був на той час тимчасово не працюючим.

lisoviyr-430x150

Згідно технічного завдання до кінця цього бюджетного року в будівлі Черкаської міської поліклініки № 5, мають бути змінені вікна на двокамерні, металопластикові, загальною площею близько 690 квадратних метри.

Як повідомляв «Ні корупції!», у 2015 році у Черкасах ТОВ «Компанія Текс» виграла тендерів на 12,63 млн., ліквідовуючи при цьому свої збанкрутілі фірми.

ТОВ «Компанія Текс» була заснована у кінці 2013 року кількома партнерами: Володимиром Бурячинським, Сергієм Агаповим, Олександром Зіноруком та Володимиром Колосовим. Бенефіціарами зазначені Володимир Бурячинський та Сергій Агапов. Бурячинський – депутат Черкаської міської ради. На виборах 2015 року він пройшов до міськради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність». Раніше був у іншій політичній силі – у партії промисловців і підприємців.

Для родин Агапових та Бурячинських ТОВ «Компанія Текс» – не перший інструмент освоєння бюджетних коштів. До цього Сергій Агапов разом з Ольгою Бурячинською та Ганною Лисенко (очільник обласної організації партії ромисловців та підприємців), були засновниками ТОВ «Текс». Підприємство також неодноразово ставало переможцем різних тендерів.