Суд остаточно забрав пенсію в Азарова

p_51199925-437x277Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив позов Пенсійного фонду України та скасував раніше прийняте рішення Подільського районного суду Києва про відновлення виплати пенсії колишньому прем'єр-міністру Миколі Азарову.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

«Пенсійний фонд подав апеляцію на таке рішення суду і виграв її. У нашому спорі крапку поставив Київський апеляційний адміністративний суд, який чітко визнав помилку Подільського суду і скасував рішення цього суду про відновлення виплати пенсії Азарову», - написав Розенко і додав: «Пам'ятаєте цю історію, коли кілька місяців тому Подільський суд Києва ухвалив рішення відновити пенсійні виплати Азарову? Я про це публічно заявив і ще раз підвердив нашу позицію щодо неможливості відновлення пенсійних виплат Януковичу, Азарову, Пшонці та іншим «діячам» того часу».

3333

2222

1111

Водночас, зазначив Розенко, незважаючи на таке рішення суду, можливі нові позови про відновлення виплат чиновникам часів Януковича.

Як повідомляв «Ні корупції!», Апеляційний суд Києва виніс рішення про розблокування пенсійного рахунку екс-прем’єр-міністра України Миколи Азарова. Зазначається, що особа перебуває на обліку в управлінні Пенсійного фонду в Шевченківському районі Києва і з 6 лютого 2008 року отримує пенсію, призначену відповідно до норм Закону “Про статус народного депутата” в розмірі 17252,84 гривень. Тоді автор апеляції запевняв, що Азарова «позбавлено єдиного джерела доходів та засобів для подальшого існування».

Тоді ж, як повідомляв «Ні корупції!», Розенко запевнив, що пенсія Азарову нараховуватися не буде.