ФОТО
| |

Працівники спортцентру вкрали гроші, призначені на подарунки дітям з інтернатів

24Департаментом нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України повідомлено про підозру 5 посадовим і службовим особам Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Міністерства молоді та спорту України та 5 фізичним особам-підприємцям у вчиненні розтрати державних коштів.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Гроші були виділені на подарунки для дітей – вихованців дитячих спеціалізованих закладів і шкіл-інтернатів.

Посадовим особам Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Якщо вина посадовців і підприємців буде доведена, їм загрожує обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Як повідомляв «Ні корупції!», столичні чиновники незаконно здали в оренду школу-інтернат. Дарницькою РДА у 2004 році двом приватним підприємствам було передано в оренду строком на 7 років нежитлові приміщення школи-інтернату №10, де навчаються діти, що потребують корекції фізичного та розумового розвитку. Загальна площа приміщень, наданих в оренду, становить понад 2 800 кв м.

Читайте також «Працівники виносять їжу з дитячого інтернату»

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії