Працівники спортцентру вкрали гроші, призначені на подарунки дітям з інтернатів

24Департаментом нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури України повідомлено про підозру 5 посадовим і службовим особам Всеукраїнського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Міністерства молоді та спорту України та 5 фізичним особам-підприємцям у вчиненні розтрати державних коштів.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Гроші були виділені на подарунки для дітей - вихованців дитячих спеціалізованих закладів і шкіл-інтернатів.

Посадовим особам Всеукраїнського центру фізичного здоров'я населення обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Якщо вина посадовців і підприємців буде доведена, їм загрожує обмеження волі на строк від 3 до 5 років або позбавлення волі на строк від 3 до 8 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Як повідомляв «Ні корупції!», столичні чиновники незаконно здали в оренду школу-інтернат. Дарницькою РДА у 2004 році двом приватним підприємствам було передано в оренду строком на 7 років нежитлові приміщення школи-інтернату №10, де навчаються діти, що потребують корекції фізичного та розумового розвитку. Загальна площа приміщень, наданих в оренду, становить понад 2 800 кв м.

Читайте також «Працівники виносять їжу з дитячого інтернату»