На Тернопільщині керівник КП отримав 2 роки позбавлення волі за 30 тисяч хабара

bez-nazvanyyaЗасуджено керівника комунального підприємства за одержання 30 тисяч гривень неправомірної вигоди. За хабар чиновник обіцяв «сприяння» у фінансуванні робіт по утепленню багатоквартирних будинків у м. Тернополі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

Розслідування встановило, що директор комунального підприємства і разом з ним депутат обласної ради у липні 2015 року переконали підприємця–підрядника у необхідності передачі коштів ніби-то для чиновників міськради за сприяння у подальшому фінансуванні робіт з утеплення двох житлових багатоквартирних будинків.

Насправді, посадовець сам придумав схему привласнення 30 тис грн та не збирався ці гроші нікому передавати. Підприємець, що займався термомодернізацією будинків звернувся до правоохоронців із заявою про вимагання у нього грошей. Керівник комунального підприємства був затриманий під час одержання ним 30 тис грн неправомірної вигоди.

«Погодившись із позицією прокурора, суд визнав винним обвинуваченого за ч.1 ст.190 (шахрайство) КК України , за ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.1 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України та призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі», - зазначили в прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», у Попасній на хабарі «спіймався» директор КП, який вимагав гроші від місцевого підприємця за укладання річного договору на переробку товарно-промислових відходів, яка фінансується з бюджету комунальників. Посадовець оцінив своє «сприяння» бізнесмену в три тисячі гривень на місяць.