ФОТО
| |

На Полтавщині міліціонер-здирник відбувся штрафом, удвічі меншим за хабар

xabar_Екс-заступник начальника слідчого управління міліції Полтавщини отримав 17 тисяч гривень штрафу за 2 тисячі доларів хабара, а також намагався поновитися на посаді.

Про це повідомляє «Полтавщина».

Нагадаємо, у травні минулого року (до набрання чинності закону про поліцію) у Полтаві затримали заступника начальника відділу СУ УМВС України в Полтавській області майора Станіслава Івка, який отримав 2 тисячі доларів за непритягнення особи до кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження.

Спочатку його відсторонили від посади, а за місяць — звільнили.

У вересні 2015 року Станіслав Івко намагався поновитися і вимагав компенсувати зарплату за час «вимушеного прогулу». Однак суддя Полтавського окружного адмінсуду Іван Ясиновький відмовив у задоволенні позову.

Наприкінці вересня цього року суддя Октябрьського райсуду Полтави Сергій Антонов виніс вирок обвинуваченому у хабарництві Станіславу Івку. Суддя визнав його винним в отриманні 2 тисяч доларів хабара, що, за курсом НБУ, складає 41 тисячу 275 гривень 12 копійок.

У якості покарання суддя обрав 17 тисяч гривень штрафу, що майже у 2,5 рази менше, ніж розмір хабара.

Нагадаємо, що хабар слідчий отримав від помічника директора ТОВ «Укртрансконсалтінг» за закриття кримінального провадження, у якому він здійснював досудове слідство. Кримінальне провадження було відкритого за незаконну та систематичну скупку металобрухту співробітниками організації без належних документів та ліцензій.

Як повідомляв «Ні корупції!», слідство закрило справу щодо екс-начальника полтавського Держгеокадастру, якого у вересні минулого року затримали за отримання мільйонного хабара.

Доданий до: Корупція в Полтаві, Новини, Україна
Теги: , , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії