ФОТО
| |

Люстрація спрацювала на 98%, але є ганебні випадки її ігнорування – Козаченко

В Україні люстровано на сьогодні 938 осіб і серед них – 40 служителів Феміди. Про це заявила Радіо Свобода директор Департаменту з питань люстрації Мінюсту Тетяна Козаченко. Нині суди розглядають понад 1300 позовів від тих, хто підпав під дію закону «Про очищення влади».

Люстрація по посадах спрацювала на 98%. Але є 2% ганебних випадків ігнорування закону деякими відомствами. Козаченко має на увазі Генпрокуратуру, ДФС та Адміністрацію президента Петра Порошенка. Керівник департаменту Міністерства юстиції наголосила, що всі повинні бути рівними перед законом, і це, зокрема, стосується колишніх високопосадовців МВС Паскала і Євдокимова. Козаченко відзначає поступ у судовій реформі, але досі через суд в Україні можна провернути все – у тому числі узурпувати владу, як це робив екс-президент Янукович.

Радіо Свобода

 

 

Доданий до: Відеоблог, Корупція в Києві, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії