АМКУ зобов’язав замовника скасувати процедуру закупівлі послуг у Черкасах

dirizn-rozmitka-cherk

Антимонопольний комітет України, розглянувши скаргу ПП «Автомагістраль» щодо порушення Департаментом економіки та розвитку Черкаської міської ради порядку проведення процедури закупівель послуг з поточного ремонту вулично-дорожної мережі (нанесення розмітки проїзної частини доріг), виніс рішення, яким зобов’язав замовника скасувати процедуру закупівлі. Про це повідомила у суспільній мережі державний уповноважений АМКУ Агія Загребельська.

 «Колегією АМКУ у ході розгляду було встановлено, що пропозиція ПП «Автомагістраль» була відхилена замовником правомірно, проте пропозиція переможця та другого допущеного учасника не відповідали вимогам документації. Також замовником застосовано дискримінаційний підхід під час розгляду та оцінки пропозицій. Тому Антимонопольний комітет зобов’язав замовника відмінити процедуру закупівлі», — стверджує Агія Загребельська.

Скаржник, ПП «Автомагістраль», просить:
- здійснити перевірку пропозицій конкурсних торгів усіх учасників;
- зобов'язати замовника скасувати рішення про відхилення пропозиції скаржника;
- зобов'язати замовника скасувати рішення про акцепт пропозиції та провести повторну оцінку.

За інформацією місцевого видання Інфоміст, 29 серпня 2016 року міський департамент економіки та розвитку акцептував пропозицію товариства "Добробуд- 2000" стосовно нанесення розмітки пішохідних переходів.

Згідно з пропозицією, за 493 тис. грн підприємці нанесуть розмітки на 3 тис. квадратних метрів розмітки.

ТОВ "Дорбуд-2000" зареєстровано в Червоній Слободі (село Черкаського району – Ред.), в червні 2015 року, має статутний капітал у 1 тис. грн і належить керівникові «Черкаського райавтодору» ДП Черкаський облавтодор ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» Андрію Вірському.

У результаті тендеру, через невідповідність конкурсної документації, були відхилені значно дешевші пропозиції ТОВ"Кіровограддорсервіс" та ПП«Автомагістраль» (45% та 38% відповідно). Ці підприємства мають досвід виконання аналогічних підрядів на території всієї країни. Акцептована пропозиція ТОВ «Добробуд- 2000» становить 98% очікуваної вартості закупівлі (500604 грн).

Колегія АМКУ встановила, що пропозиція ПП "Автомагістраль" була відхилена замовником правомірно. Утім, пропозиція переможця та другого допущеного учасника не відповідали вимогам документації. Також замовник застосував дискримінаційний підхід під час розгляду та оцінки пропозицій.