Протягом 8 місяців на Черкащині через фінансові втрати звільнили 7 чиновників

cherk-robota-prok

Держфінінспекція в Черкаській області протягом січня–серпня 2016 року забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму близько 27 млн. грн. Про це повідомляє прес-служба установи.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 134 управлінські рішення.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 29 досудових розслідувань.

У 189 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

За недотримання законодавства 352 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 95 – до дисциплінарної і матеріальної, сім осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму близько 115 млн грн.

Як писав «Ні корупції!», станом на перше червня 2016 року, тобто, протягом п’яти місяців, Держфінінспекція в Черкаській області забезпечила усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 8,2 млн грн.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 19 досудових розслідувань.

У 77 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу як зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

За недотримання законодавства 185 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 31 – до дисциплінарної та матеріальної, 4 особи звільнено з посад.