ФОТО
| |

Одеса недоотримує гроші за майже 17 тисяч паркомісць

parkuwanna_0В Одесі підприємства не сплачують збір за 16 906 паркувальних місць.

Про це стало відомо з відповіді Одеської міської ради на запит користувача «Доступу до правди».

Як йдеться у відповіді на запит, КП «Одестранспарксервіс» регулярно здійснює моніторинг парковок і автостоянок міста з метою виявлення об’єктів, що не мають укладених договорів балансоутримування місць для паркування. Відтак, не сплачують збір за місця для паркування транспортних засобів до бюджету міста.

Так, у Київському районі Одеси виявлено 37 стоянок на 4 811 паркувальних місць і 12 гаражів на 1 742 місця, які ухиляються від укладання договорів балансоутримування місць для паркування.

У Малиновському районі обліковано 14 таких стоянок на 1 104 місця і 21 гараж на 7 237 місць.

У Приморському районі – 5 таких стоянок на 237 місця і 1 гараж на 101 місце.

У Суворовському районі – 4 стоянки на 317 місць і 6 гаражів на 1 357 місць.

Як повідомляв «Ні корупції!», бюджет Києва щороку втрачає майже 170 млн гривень через нелегальні парковки. Громадська ініціатива «Європейські парковки – європейській столиці» направила звернення в ГПУ, в якому попросила провести розслідування фактів незаконної діяльності паркувальних майданчиків та збору з них «сірої» готівки.

У 2014 році, як писав «Ні корупції!», одне паркомісце КП “Київтранспарксервіс” приносило місту дохід у сумі 1 гривня 10 копійок на місяць.

У 2015 році мер Києва Віталій Кличко заявляв, що має намір створити в столиці широку мережу платних парковок і домогтися прийняття закону про евакуацію неправильно припаркованих авто.

Київрада прогнозувала 200 мільйонів гривень надходжень від оплати паркувань на рік при реалізації Концепції розвитку парковочного простору на 2015-2020 роки.

Доданий до: Корупція в Одесі, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії