Міського голову Сміли на Черкащині покарали за корупцію

Цибко Олексій

У Черкасах  за корупцію притягнули до адміністративної відповідальності колишнього міського голову Сміли Олексія Цибка.

У березні цього року Смілянська міська рада Черкаської області прийняла рішення про дострокове припинення повноважень міського голови. Чиновник вирішив у судовому порядку оскаржити оголошений йому імпічмент. Суд першої інстанції задовольнив вимоги голови та поновив його на посаді.

"Як тільки посадовець повернувся до своїх службових обов’язків, він почав всіляко перешкоджати поданню апеляційної скарги стосовно все ж таки припинення його повноважень як голови. Крім цього, скасував доручення секретаря Смілянської міської ради представляти інтереси в суді по його справі. Чиновник, використовуючи службове повноваження, прийняв корупційне рішення в умовах реального конфлікту інтересів", - повідомляє прес-служба Управління СБУ в Черкаській області.

Стосовно посадовця СБУ склала та скерувала до суду протокол  про вчинення корупційних діянь, передбачених  ч. 2  ст. 172-7 КУпАП - порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів. Санкція цієї статті передбачає покарання - штраф.

16.09. 2016 року апеляційний суд Черкаської області виніс рішення про притягнення чиновника до адміністративної  відповідальності.

Рішення набрало законної сили ще 28.09.2016 року. Попри це, його досі немає у Єдиному державному реєстрі судових рішень.