Кличко запевняє, що на «Героїв Дніпра» не будують, а укріплюють

66f247eb5f5083b1e0c4fc6491fa14d0На станції метро «Героїв Дніпра» сьогодні тривають роботи з планового укріплення станції та облаштування гідроізоляції. І їх треба завершити, поки дозволяють погодні умови.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради, повідомляє прес-служба КМДА.

«Там продовжують нагнітати пристрасті щодо забудови. Хочу ще раз наголосити. По-перше: після ініційованого мною і підписаного керівниками найбільших будівельних компаній меморандуму на будмайданчиках столиці не повинно бути ніякої приватної охорони! Усі забудови охороняє та забезпечує на них правопорядок виключно поліція! І друге: щоб не було спекуляцій. На «Героїв Дніпра» сьогодні тривають роботи з планового укріплення станції метро та облаштування гідроізоляції. І їх треба завершити поки дозволяють погодні умови», — підкреслив Віталій Кличко.

Мер відзначив, що роботи здійснює ПАТ «Київметробуд», і для їх завершення необхідний певний час.

«І я розумію незручності для мешканців, та потрібен ще деякий час, щоб якісно зробити необхідний ремонт. Ще раз наголошую: будівництво торговельного центру відбуватиметься лише за згоди громади!», — сказав Київський міський голова.

Нагадаємо, 30 вересня міський голова Віталій Кличко уже заявляв, що будівництво торгівельного центру відбуватиметься лише за згоди громади.

Це при тому, що, як повідомляє Фейсбук-спільнота «Проти будівництва над станцією метро Героїв Дніпра», 29 вересня кияни на громадських слуханнях вже проголовували проти зведення ТРЦ.

Також у спільноті повідомляється, що на станції метро «Героїв Дніпра» з’являються нові тріщини.

y

Як повідомляв «Ні корупції!», у середині вересня мешканці Оболоні виступили проти будівництва ТРЦ над станцією метро «Героїв Дніпра».