ФОТО
| |

Кличко запевняє, що на «Героїв Дніпра» не будують, а укріплюють

66f247eb5f5083b1e0c4fc6491fa14d0На станції метро «Героїв Дніпра» сьогодні тривають роботи з планового укріплення станції та облаштування гідроізоляції. І їх треба завершити, поки дозволяють погодні умови.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час виступу на початку засідання Київради, повідомляє прес-служба КМДА.

«Там продовжують нагнітати пристрасті щодо забудови. Хочу ще раз наголосити. По-перше: після ініційованого мною і підписаного керівниками найбільших будівельних компаній меморандуму на будмайданчиках столиці не повинно бути ніякої приватної охорони! Усі забудови охороняє та забезпечує на них правопорядок виключно поліція! І друге: щоб не було спекуляцій. На «Героїв Дніпра» сьогодні тривають роботи з планового укріплення станції метро та облаштування гідроізоляції. І їх треба завершити поки дозволяють погодні умови», — підкреслив Віталій Кличко.

Мер відзначив, що роботи здійснює ПАТ «Київметробуд», і для їх завершення необхідний певний час.

«І я розумію незручності для мешканців, та потрібен ще деякий час, щоб якісно зробити необхідний ремонт. Ще раз наголошую: будівництво торговельного центру відбуватиметься лише за згоди громади!», — сказав Київський міський голова.

Нагадаємо, 30 вересня міський голова Віталій Кличко уже заявляв, що будівництво торгівельного центру відбуватиметься лише за згоди громади.

Це при тому, що, як повідомляє Фейсбук-спільнота «Проти будівництва над станцією метро Героїв Дніпра», 29 вересня кияни на громадських слуханнях вже проголовували проти зведення ТРЦ.

Також у спільноті повідомляється, що на станції метро «Героїв Дніпра» з’являються нові тріщини.

y

Як повідомляв «Ні корупції!», у середині вересня мешканці Оболоні виступили проти будівництва ТРЦ над станцією метро «Героїв Дніпра».

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії