ФОТО
| |

Голова Новенської селищної ради захотів 300 тисяч хабара і «спіймався»

money trap5 жовтня 2016 року військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону Південного регіону України спільно із співробітниками Кіровоградського Управління захисту економіки Національної поліції України викрито та затримано голову Новенської селищної ради м. Кіровограда, коли він отримував неправомірну вигоду у сумі 300 тисяч гривень.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Посадовець, діючи при посередництві свого знайомого, вимагав та одержав від представника приватного підприємства вказане «винагородження» за позитивне рішення ради про надання згоди на продаж земельної ділянки сільськогосподарського призначення комерційній структурі.

При цьому, продавати земельну ділянку площею 2,8 га планувалось за значно заниженою вартістю.

«Наразі проводяться першочергові слідчі дії. Фігуранту справи та його посереднику готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а також клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою», – повідомили у прокуратурі.

Як повідомляв «Ні корупції!», САП «провела» до суду сільських голову і депутата, які зазіхнули на півмільйонний хабар.

Доданий до: Корупція в Кіровограді, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії