ФОТО
| |

У Херсоні міський голова відхилив ініціативу впровадження iGov, – депутат

igov4 жовтня на засіданні бюджетної комісії Херсонської міськради стало відомо, що міський голова Володимир Миколаєнко відхилив ініціативу впровадження порталу державних послуг iGov в діяльність виконавчих органів ради.

Про це повідомив голова комісії Андрій Дмитрієв на сторінці свого партійного осередку у соцмережі:

«Я як депутат міської ради виступив з ініціативою впровадження iGov в діяльність виконавчих органів Херсонської міської ради в першу чергу для того, щоб люди не стояли в жахливих чергах з четвертої ранку під стінами міськвиконкому для отримання довідки про реєстрацію місця проживання, прописки або виписки. Вже ні для кого не секрет, що деякі громадяни влаштували з цього бізнес і торгують чергою на прийом у реєстраційну службу. Я запропонував процес подання запитів на видачу документів зробити у електронному вигляді. Під час обговорення проекту координатор iGov у Херсоні та Херсонській області Павло Кулик підтвердив мені, що вже є багато напрацювань: наприклад, питання прописки, виписки ми мали б змогу запровадити в системі iGov найближчим часом, що значно полегшило б отримання послуг нашими городянами.

Але сьогодні як депутат я отримав відмову щодо внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про робочу групу з підготовки та впровадження елементів електронного урядування в діяльність виконавчих органів Херсонської міської ради» з формулюванням: «створення робочої групи з підготовки та впровадження елементів електронного урядування в діяльність виконавчих органів Херсонської міської ради належить до повноважень міського голови». 
Виявляється, що якщо міський голова не захоче вводити послугу iGov, то її і не буде. Ми маємо вже сьогодні потурбуватися про надання херсонцям якісних послуг. Незабаром зима, а люди так і тупцюють під дверима реєстраційної служби , «не злим,тихим» згадуючи міську владу”, – написав Дмитрієв. 

Він також повідомив, що депутати, члени бюджетної комісії, підтримали пропозицію щодо звернення на ім’я міського голови з вимогою негайно своїм розпорядженням створити таку робочу групу, яка б могла до 20 жовтня визначитися з переліком терміново необхідних послуг, які виконком повинен впровадити найближчим часом.

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії