ФОТО
| |

Проблеми доступу до публічної інформації в Одеській міській раді

За інформацією  ГО «Антикорупційний офіс», з початку 2016 року Одеська міська рада розглянула 1041 проект рішень.  З них лише 12,7% були опубліковані вчасно — за 20 днів до сесії, 19,3% виявилися опублікованими пізніше встановленої Законом норми, 60,6% були опубліковані частково, а 7,4% — не опубліковані взагалі. При цьому в  опубліковані проекти рішень постійно вносяться зміни, а їх зміст не розголошується.

Ці дії позбавляють права громадськості та журналістів на ознайомлення з проектами рішень. ЗМІ не отримують повної та необхідної інформації та не встигають підготувати новинні матеріали, які можуть викрити фінансову схему, конфлікт інтересів або й взагалі привернути увагу депутатів і влади до бездіяльності у реалізації запропонованих рішень.


Дивіться інші презентації

Доданий до: Консультації, Корупція в Києві, Тренінги, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії