ФОТО
| |

На Херсонщині головний свідок у справі хабара екс-голові РДА боїться свідчити

vzyatka-v-dollНа Херсонщині головний свідок у справі майже 3-х мільйонного хабара екс-голові Голопристанської РДА Олександрові Богуненку відмовилася свідчити. Свою позицію Яна Теплова мотивує побоюваннями за свою безпеку. Своє рішення свідок оприлюднила на своїй сторінці у соцмережі:

«Не відчуваючи підтримки влади і правоохоронців, сьогодні на адресу Бериславського районного суду направила лист славнозвісному судді Миргород про те, що я відмовляюся давати свідчення у справі про хабар Богуненку, в зв’язку з відсутністю забезпечення моєї безпеки як основного свідка.

Я не можу ризикувати майном своїх батьків і здоров’ям своїх близьких, тому змушена мінімізувати ризики втрат своєї сім’ї. Вирішила почати зі справи Богуненка – це вже все одно нікому не треба і не цікаво. Ні владі, ні правоохоронній системі», – написала Теплова.

Напередодні, 3 жовтня, Тепловій підпалили авто. Вона вважає це політичним замовленням.

Як повідомляв «Ні корупції!», влітку 2015 року за підозрою в отриманні хабара у 3 млн. грн. затримали вже екс-главу Голопристанської райдержадміністрації Олександра Богуненка. За інформацією Генпрокуратури, встановлено, що «хабарник вимагав і отримав $ 130 тисяч за непроведення перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання земельного законодавства». Суди по справі тривають і досі.

Доданий до: Корупція в Херсоні, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії