На Херсонщині головний свідок у справі хабара екс-голові РДА боїться свідчити

vzyatka-v-dollНа Херсонщині головний свідок у справі майже 3-х мільйонного хабара екс-голові Голопристанської РДА Олександрові Богуненку відмовилася свідчити. Свою позицію Яна Теплова мотивує побоюваннями за свою безпеку. Своє рішення свідок оприлюднила на своїй сторінці у соцмережі:

«Не відчуваючи підтримки влади і правоохоронців, сьогодні на адресу Бериславського районного суду направила лист славнозвісному судді Миргород про те, що я відмовляюся давати свідчення у справі про хабар Богуненку, в зв'язку з відсутністю забезпечення моєї безпеки як основного свідка.

Я не можу ризикувати майном своїх батьків і здоров'ям своїх близьких, тому змушена мінімізувати ризики втрат своєї сім'ї. Вирішила почати зі справи Богуненка - це вже все одно нікому не треба і не цікаво. Ні владі, ні правоохоронній системі», - написала Теплова.

Напередодні, 3 жовтня, Тепловій підпалили авто. Вона вважає це політичним замовленням.

Як повідомляв «Ні корупції!», влітку 2015 року за підозрою в отриманні хабара у 3 млн. грн. затримали вже екс-главу Голопристанської райдержадміністрації Олександра Богуненка. За інформацією Генпрокуратури, встановлено, що «хабарник вимагав і отримав $ 130 тисяч за непроведення перевірок суб'єктів господарювання щодо дотримання земельного законодавства». Суди по справі тривають і досі.