Заступником прокурора Сумщини став прокурор, якому закидали «кришування» контрабанди

zapysatyСьогодні, 4 жовтня 2016 року, прокурор Сумської області Віталій Матвійчук представив колективу Сергія Таранушича і побажав йому бути принциповим, чесним, неухильно захищати права і свободи людини та держави.

Про це повідомляє прес-служба Сумської області.

Старшого радника юстиції Таранушича Сергія Васильовича призначено заступником прокурора Сумської області наказом Генерального прокурора України від 30 вересня 2016 року.

Як повідомляють у прокуратурі, Сергій Таранушич народився у 1976 році в м. Шостка Сумської області. У 1998 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого (м. Харків). Трудову діяльність в органах прокуратури розпочав як в. о. помічника прокурора-стажиста прокуратури м. Суми, де й працював близько чотирьох років.

Понад 3 роки обіймав посади різного ступеня в прокуратурі Сумської області, чотири роки працював на посаді Сумського транспортного прокурора, більше року – прокурор Сумського району. На посаді начальника відділу прокуратури Сумської області Сергій Васильович працював наступні п’ять років, менше року – на посаді заступника прокурора м. Суми.

Попередня займана посада – начальник управління нагляду в кримінальному провадженні прокуратури Сумської області.

Зазначимо, що у 2014 році видання «Данкор» повідомляло, що Сергія Таранушича звинувачували у «кришуванні» контрабанди, а також демонструвало фото будинку Таранушича, який він спромігся побудувати на прокурорську зарплату.

dom1

Примітно, що притягнути до відповідальності прокурора тоді вимагав екс-податківець.