Прокуратура вимагає повернути землю на Старому Подолі, де будується ЖК Podil Рlaza & Residence

7_Прокуратура міста Києва у суді вимагає повернути з незаконного володіння земельну ділянку площею понад 1 вартістю майже 100 млн гривень, що розташована на вул. Глибочицькій,73-77 у Шевченківському районі столиці.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Встановлено, що у 2007 році приватна структура набула у власність вказану ділянку на підставі неправомірних рішень Київської міськради.

Згодом, за низкою правочинів, укладених між приватними структурами, протягом 2008 - 2016 років вищезгадана ділянка неодноразово змінювала власників.

Беручи до уваги те, що земля вибула із власності територіальної громади столиці поза волею Київської міськради, що підтверджено судовими рішеннями, а також те, що на ділянці, яка знаходиться в історичній частині Києва, новий власник розпочав незаконне будівництво, прокуратурою столиці подано позов до Господарського суду з вимогою повернути ділянку у комунальну власність.

Зазначимо, що на вулиці Глибочицькій, 73-77 в Шеченківському районі столиці зводять 16-поверховий адміністративно-житловий комплекс Podil plaza & Residence.

2_

Комплекс складається з квартир з краєвидами на історичні місця Подолу, ТРЦ, бізнес-центру, фітнес-клубу, басейну і трирівневого паркінгу.

У серпні цього року під будівлею прокуратури міста Києва активісти провели акцію, протестуючи проти привласнення комунальної землі і майна «шахрайським шляхом» за допомогою так званих «чорних нотаріусів». Зокрема, активісти повідомляли, що саме таким чином було привласнено земельну ділянку площею понад 1 га по вул. Глибочицькій, 73-77.