ФОТО
| |

Прокуратура вимагає повернути землю на Старому Подолі, де будується ЖК Podil Рlaza & Residence

7_Прокуратура міста Києва у суді вимагає повернути з незаконного володіння земельну ділянку площею понад 1 вартістю майже 100 млн гривень, що розташована на вул. Глибочицькій,73-77 у Шевченківському районі столиці.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

Встановлено, що у 2007 році приватна структура набула у власність вказану ділянку на підставі неправомірних рішень Київської міськради.

Згодом, за низкою правочинів, укладених між приватними структурами, протягом 2008 – 2016 років вищезгадана ділянка неодноразово змінювала власників.

Беручи до уваги те, що земля вибула із власності територіальної громади столиці поза волею Київської міськради, що підтверджено судовими рішеннями, а також те, що на ділянці, яка знаходиться в історичній частині Києва, новий власник розпочав незаконне будівництво, прокуратурою столиці подано позов до Господарського суду з вимогою повернути ділянку у комунальну власність.

Зазначимо, що на вулиці Глибочицькій, 73-77 в Шеченківському районі столиці зводять 16-поверховий адміністративно-житловий комплекс Podil plaza & Residence.

2_

Комплекс складається з квартир з краєвидами на історичні місця Подолу, ТРЦ, бізнес-центру, фітнес-клубу, басейну і трирівневого паркінгу.

У серпні цього року під будівлею прокуратури міста Києва активісти провели акцію, протестуючи проти привласнення комунальної землі і майна «шахрайським шляхом» за допомогою так званих «чорних нотаріусів». Зокрема, активісти повідомляли, що саме таким чином було привласнено земельну ділянку площею понад 1 га по вул. Глибочицькій, 73-77.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії