ФОТО
| |

Гринів «покаявся», але не зовсім і не надовго

zapysatyНародний депутат, голова фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Гринів має намір повторно внести у Верховну Раду поправки до законодавства про е-декларування доходів чиновників.

Про це він сказав, виступаючи на засіданні парламенту у вівторок.

За словами Гриніва, після розмови з Президентом Порошенком він погодився відкликати свою поправку, яка викликала обурення у суспільстві, але все-одно залишається прихильником того, що інформація електронного декларування має бути для службового користування.

«Я залишаюся далі прихильником. Я внесу ці поправки тоді, коли дискусія в суспільстві буде готова зі всіма аргументами», – сказав Гринів.

Як повідомляв «Ні корупції!», вчора ввечері, 3 жовтня, Ігор Гринів заявив, що відкликає законопроект, різко розкритикували антикорупційні активісти. Документ , зокрема, встановлював, що відомості у декларації про цінне рухоме майно, вартість і суму отриманих подарунків, наявних грошових активах, у тому числі готівки, гроші, позичені третім особам, фінансові зобов’язання, витрати будуть вважатись інформацією з обмеженим доступом. А, відтак, не підлягають оприлюдненню.

3 жовтня аід стінами Верховної Ради України активісти провели акцію «Депутати, ви уху їли?», під час якої вимагали не саботувати боротьбу з корупцією в державі.

Читайте також “В АП пропонують амністувати все майно перед е-декларуванням

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії