Гринів «покаявся», але не зовсім і не надовго

zapysatyНародний депутат, голова фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Гринів має намір повторно внести у Верховну Раду поправки до законодавства про е-декларування доходів чиновників.

Про це він сказав, виступаючи на засіданні парламенту у вівторок.

За словами Гриніва, після розмови з Президентом Порошенком він погодився відкликати свою поправку, яка викликала обурення у суспільстві, але все-одно залишається прихильником того, що інформація електронного декларування має бути для службового користування.

«Я залишаюся далі прихильником. Я внесу ці поправки тоді, коли дискусія в суспільстві буде готова зі всіма аргументами», – сказав Гринів.

Як повідомляв «Ні корупції!», вчора ввечері, 3 жовтня, Ігор Гринів заявив, що відкликає законопроект, різко розкритикували антикорупційні активісти. Документ , зокрема, встановлював, що відомості у декларації про цінне рухоме майно, вартість і суму отриманих подарунків, наявних грошових активах, у тому числі готівки, гроші, позичені третім особам, фінансові зобов’язання, витрати будуть вважатись інформацією з обмеженим доступом. А, відтак, не підлягають оприлюдненню.

3 жовтня аід стінами Верховної Ради України активісти провели акцію «Депутати, ви уху їли?», під час якої вимагали не саботувати боротьбу з корупцією в державі.

Читайте також "В АП пропонують амністувати все майно перед е-декларуванням"