Директора-хабарника волинського сервісцентру МВС відпустили під півмільйонну заставу

00000001

Працівники волинського сервісного центру МВС, які з тріском погоріли на хабарі, внесли заставу та вийшли на свободу, повідомляє «Аверс».

Зокрема, під заставу у розмірі півмільйона гривень вийшов начальник сервісного центру МВС України у Ковелі Віталій Новіков. Вніс заставу і вийшов на волю також провідний спеціаліст, якого було затримано за підозрою у хабарництві.

https://youtu.be/-yxOCqzvyFI

Як повідомляв «Ні корупції!», на Волині впіймали систематичних здирників у сервісцентрі МВС.

Задокументовано факти систематичного (понад 40 епізодів) вимагання та одержання неправомірної вигоди директором територіального сервісного центру МВС України у Волинській області.

Гроші на загальну суму понад 100 тис грн, отримані за попередньою змовою директором сервісцентру разом із двома підлеглими працівниками, призначалися за прискорення у видачі громадянам документів державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі та обміну водійських посвідчень.

У службовому кабінеті директора виявлено понад 3 тис дол США та 20 тис грн, а за місцем його проживання – понад 3 тис дол США та ювелірні цінності – золоті злитки. У ході обшуку службового кабінету одного з підлеглих паравоохоронці знайшли понад 14 тис грн.