ФОТО
| |

Директора-хабарника волинського сервісцентру МВС відпустили під півмільйонну заставу

00000001

Працівники волинського сервісного центру МВС, які з тріском погоріли на хабарі, внесли заставу та вийшли на свободу, повідомляє «Аверс».

Зокрема, під заставу у розмірі півмільйона гривень вийшов начальник сервісного центру МВС України у Ковелі Віталій Новіков. Вніс заставу і вийшов на волю також провідний спеціаліст, якого було затримано за підозрою у хабарництві.

Як повідомляв «Ні корупції!», на Волині впіймали систематичних здирників у сервісцентрі МВС.

Задокументовано факти систематичного (понад 40 епізодів) вимагання та одержання неправомірної вигоди директором територіального сервісного центру МВС України у Волинській області.

Гроші на загальну суму понад 100 тис грн, отримані за попередньою змовою директором сервісцентру разом із двома підлеглими працівниками, призначалися за прискорення у видачі громадянам документів державної реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі та обміну водійських посвідчень.

У службовому кабінеті директора виявлено понад 3 тис дол США та 20 тис грн, а за місцем його проживання – понад 3 тис дол США та ювелірні цінності – золоті злитки. У ході обшуку службового кабінету одного з підлеглих паравоохоронці знайшли понад 14 тис грн.

Доданий до: Відеоблог, Корупція у Луцьку, Новини, Україна
Теги: , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії