Державі повернули будівлю лабораторії заводу Малишева, яка коштує 20 мільйонів

31_mainВищий господарський суд України поставив крапку у тривалому судовому процесі та підтримав принципову позицію Головної військової прокуратури із захисту майнових інтересів Державного концерну «Укроборонпром», порушених в результаті протиправного відчуження центральної лабораторії державного підприємства «Завод імені В.О. Малишева» у м. Харкові.

Про це повідомляє Управління зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

Центральна лабораторія заводу площею понад 17 тис кв м та вартістю 20 млн грн усупереч вимог законодавства у 2006 році була передана колишнім керівництвом державного підприємства у заставу ПАТ «Укрсоцбанк» за договорами іпотеки, а в подальшому стягнута в погашення невиконаних зобов’язань та продана приватному товариству.

Як повідомили у ГПУ, за «випадковим» збігом обставин фактичним власником цього товариства є колишній керівник заводу імені В.О. Малишева, а сам лабораторний комплекс після його придбання був переданий цьому ж заводу в оренду вже на платній основі.

«Завдяки втручанню Головної військової прокуратури право власності на зазначену нерухомість на теперішній час зареєстровано за державою», - повідомили у ГПУ.

Як повідомляв «Ні корупції!», в період з грудня 2012 року по серпень 2014 року на заводі Малишева незаконно реалізували устаткування на 2,1 млн грн. Тоді підставою для проведення перевірки стало звернення новопризначеного директора заводу щодо ревізії діяльності посадових осіб з попереднього керівництва.