ФОТО
| |

За «правильне» голосування нардепам платять від $10 тисяч

o-00379142-a-00035376За «потрібне» голосування народним депутатам України платять від 10 тисяч доларів.

Про це заявив екс-нардеп Єгор Фірсов в ефірі одного з українських телеканалів, повідомляє «Радіо24».

Водночас, Фірсов зазначив, що у нього немає фото- чи відеодоказів, тому звернутися з відповідною заявою до НАБУ він не може.

«Я знаю про те, що депутатам платять за їхнє голосування, шкала йде від 10 тисяч доларів. Групам «Воля народу» і «Відродження», які, по суті, контролюються олігархами, за те, що вони вийшли із фракцій і увійшли в ці групи, теж платять. Плюс до всього я знаю, що фінансово мотивують депутатів, зокрема і в блоці БПП“, – розповів екс-нардеп, який раніше сам представляв у Раді пропрезидентський блок.

Раніше Єгор Фірсов вийшов з БПП, бо «не міг залишатися в одній фракції з Кононенком».

Як повідомляв «Ні корупції!», у «чорній бухгалтерії ПР» є відомості про те, що народним депутатам виділялися гроші за голосування.

Так, наприклад, екс-депутат Андрій Давиденко отримав 160 тисяч доларів з формулюванням «депутати в коаліцію», а екс-депутат від Партії Регіонів Віталій Калюжний отримав 1,2 мільйони на «голосування за бюджет».

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна, Цитата дня
Теги: , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії