ФОТО
| |

За 5 років ДУС не дало ні копійки Культурному центру України у Москві

9c8a0a4-tsentr-kultury-moskvaДержавне управління справами (ДУС) не фінансувало протягом 5 років Національний культурний центр України в м. Москві.

Про це йдеться у відповіді ДУС на запит LB.ua, повідомляє «Лівий берег».

«Повідомляємо, що протягом останніх п’яти років асигнування з державного бюджету України на потреби Національного культурного центру України в м.Москві не передбачалися», – йдеться в листі.

Крім того, інформацію про розмір надходжень від оренди окремих приміщень Національного культурного центру України в м.Москві за 2016 ДУС зможе визначити після отримання від НКЦУ річної звітності.

Відповідь на запит підписав тимчасово виконуючий обов’язки керівника ДУС І.Куцик.

Як повідомляв «Лівий берег» у статті «Культурний центр України в Москві: бізнес і культура?», у НКЦУ виник серйозний конфлікт: деякі співробітники центру під керівництвом т.в.о. директора Андрія Бабікова (працює в НКЦУ з 2009 року і відповідає за господарські питання, в тому числі за відносини з орендарями) відмовилися визнавати повноваження призначеного ДУС нового керівника НКЦУ Володимира Іонова і не впустили його в кабінет директора, змінивши замки.

За словами свідків, очевидців конфлікту, і експертів цей конфлікт має чітко виражений міжособистісний характер, заснований на матеріальних інтересах його учасників – а саме на небажанні втратити контроль за тіньовими коштами, які отримуються за рахунок здачі в оренду деяких приміщень НКЦУ.

«При цьому відвертий саботаж співробітниками НКЦУ наказу про призначення директором В. Іонова здійснюється не без потурання (допускають навіть і свідоме схвалення) деяких співробітників у самому ДУС», – повідомляє видання.

Як повідомляв раніше УНІАН, Росія заблокувала роботу Культурного центру України у Москві у той час, як аналогічні центри РФ продовжують діяти у Києві і Львові.

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна
Теги: , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії