«Ви уху їли?» – активісти пікетують парламент

 

uha

Під стінами Верховної Ради України проходить акція "Депутати, ви уху їли?". Активісти вимагають не саботувати боротьбу з корупцією в державі.

Про це повідомляє рух «ЧЕСНО» у Твіттері.

Зокрема, пікетувальники вимагають не реєструвати законопроект глави фракції БПП Ігоря Гриніва, яким пропонується закрити інформацію про майно і подарунки чиновників.

Активісти розлили уху в банки для представників фракцій та вимагають від депутатів задекларувати кеш.

«Гроші від МВФ взяли – реформи відклали», - скандують активісти.

ct04cbtw8aahkoo

ct05f0rwiaai_aj

ct06mhyxyaq-iti

ct07bj6weaappra

ct08u-cwaaalc_t

ct081njxyaa9csa

ct07-kxxeaaq0pn

Як повідомляв «Ні корупції!», у БПП хочуть закрити інформацію про майно і подарунки чиновників. Лідер фракції БПП Ігор Гринів пропонує внести зміни до закону про запобігання корупції, і закрити відомості з декларацій для загального користування.

За словами автора Ігора Гриніва, законопроект має вирішити питання про доступ до інформації про рухоме і нерухоме майно і готівкові кошти.

«Ця інформація, яку подають підписанти, має бути для службового користування і для НАБУ, а не бути предметом політичних спекуляцій», – зазначив він. На думку Гриніва, ця інформація може дати змогу «хуліганам чи грабіжникам» скористатися з цього.

Зазначимо, що  у квітні 2013 року під "Межигір'ям" активісти також запитували екс-президента Януковича про пристрать до ухи.

e43af51-uhu-eli