ФОТО
| |

«Ви уху їли?» – активісти пікетують парламент

 

uha

Під стінами Верховної Ради України проходить акція “Депутати, ви уху їли?”. Активісти вимагають не саботувати боротьбу з корупцією в державі.

Про це повідомляє рух «ЧЕСНО» у Твіттері.

Зокрема, пікетувальники вимагають не реєструвати законопроект глави фракції БПП Ігоря Гриніва, яким пропонується закрити інформацію про майно і подарунки чиновників.

Активісти розлили уху в банки для представників фракцій та вимагають від депутатів задекларувати кеш.

«Гроші від МВФ взяли – реформи відклали», – скандують активісти.

ct04cbtw8aahkoo

ct05f0rwiaai_aj

ct06mhyxyaq-iti

ct07bj6weaappra

ct08u-cwaaalc_t

ct081njxyaa9csa

ct07-kxxeaaq0pn

Як повідомляв «Ні корупції!», у БПП хочуть закрити інформацію про майно і подарунки чиновників. Лідер фракції БПП Ігор Гринів пропонує внести зміни до закону про запобігання корупції, і закрити відомості з декларацій для загального користування.

За словами автора Ігора Гриніва, законопроект має вирішити питання про доступ до інформації про рухоме і нерухоме майно і готівкові кошти.

«Ця інформація, яку подають підписанти, має бути для службового користування і для НАБУ, а не бути предметом політичних спекуляцій», – зазначив він. На думку Гриніва, ця інформація може дати змогу «хуліганам чи грабіжникам» скористатися з цього.

Зазначимо, що  у квітні 2013 року під “Межигір’ям” активісти також запитували екс-президента Януковича про пристрать до ухи.

e43af51-uhu-eli

Доданий до: Корупція в Києві, Новини, Україна, Фото
Теги: , , , , , ,

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Проект «Блогери проти корупції» має на меті створити мережу журналістів та громадських активістів з різних регіонів України та забезпечити їм єдиний ресурс «Ні корупції!» для публікації інформації про факти корупції та зловживання владою на місцях.

Проект виконує Інститут масової інформації за підтримки міжнародної організації Freedom House та МЗС Норвегії