Улюблена фірма Вінницької мерії відремонтує пам’ятку архітектури за 3 мільйони

1_525529736e796525529736e7d520 вересня управління освіти Жмеринської міськради Вінницької області уклало договір з фірмою «Сфера» на Капітальний ремонт і реставрацію будівлі ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 по вул. Коцюбинського, 39 в м. Жмеринка Вінницької області.

Будівля є пам’яткою архітектури місцевого значення «Будинок гімназії». 

Про це повідомляє «Вінниця.Інфо» з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Відповідно, до умов договору, підрядник повинен завершити реконструкцію до кінця 2017 року. Вартість угоди склала 3,17 млн. гривень (з ПДВ).

Під час робіт усилять стіни, замінять дерев’яну підлогу, змінять перекриття даху та водостічну систему.

Також проведуть зовнішню реставрацію парапету, де замінять огородження та відреставрують цегельні карнізи, полястки та інші деталі.

Раніше ПП «Фірма «Сфера» перемогла в тендері і проводить реконструкцію другої черги проспекту Космонавтів у Вінниці, де роблять площу та встановлюють фонтан.

Зазначимо, що ще у 2013 році видання «CorruptUA» опублікувало розслідування «Тендерний рай для окремої фірми», в якому йдеться про те, що лише за останні чотири роки «Сфера» отримала замовлень на суму понад 70 млн. грн.

Серед основних «клієнтів» фірми – Управління капітального будівництва Вінницької облдержадміністрації та Вінницька міська рада.